FK Metta/Latvijas Universitāte spēles izskaņā piekāpjas Riga FC-2

Ievietots 26.07.21.

Ceturto spēli Virslīgas Dublieru čempionātā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

Riga FC-2
2 - 1

Pirmdien, 26. jūlijā, 4. kārtas spēli Virslīgas Dublieru čempionātā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda, Sporta bāzē “Ķeizarmežs” viesojoties pie Riga FC-2.

Pirms gaidāmās spēles mettieši sezonu bija iesākuši pārliecinošu uzvaru Jūrmalā un ar diviem izrautiem neizšķirtiem pret FK Liepāja-2 un BFC Daugavpils-2.

Riga FC-2 komanda tikmēr bija izcīnījuši maksimālos 9 punktus savās trīs aizvadītajās cīņās, ierindojoties dalītā 1. vietā.

Pirmajā puslaikā nedaudz bīstamāki bija Riga FC-2 futbolisti, kuriem uzbrukumā draudīgs bija leģionārs Kule Mbombo.

Tieši Kongo DR uzbrucējs guva vienīgos vārtus puslaikā, 17. minūtē izceļoties ar precīzu sitienu vārtu tīklā (0:1).

Otro puslaiku mettieši iesāka aktīvi, taču 58. minūtē uz viesu vārtiem tika nozīmēts 11 metru soda sitiens. Savu iespēju Riga FC-2 neizmantoja, un rezultāts palika nemainīgs.

Vēl vairāk – piecas minūtes vēlāk FK Metta/LU futbolisti panāca izlīdzinājumu – Bruno Melnis guva savus septītos vārtus sezonā (1:1)!

Līdzīgā spēlē šķita, ka rezultāts paliks neizšķirts, tomēr jau kompensācijas laikā vēlreiz uz viesu vārtiem tika nozīmēts 11 metru soda sitiens, kuru šoreiz pretinieki realizēja (1:2).

Spēles izskaņā piedzīvots zaudējums pret Riga FC-2.