FK Metta/Latvijas Universitāte divreiz atspēlējas un cīnās neizšķirti pret Riga FC-2

Ievietots 17.09.20.

Kārtējo spēli Virslīgas dublieru čempionātā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

Riga FC-2
2 - 2
Skanstes SK

Ceturtdien, 17. septembrī, FK Metta/Latvijas Universitāte komanda aizvadījusi Virslīgas dublieru čempionāta 12. kārtas spēli, “Ķeizarmežs” sporta bāzē viesojoties pie Riga FC-2.

Spēles pirmajā puslaikā uzbrukumā aktīvāki bija viesi, tomēr zaļi-balto uzbrukuma noslēdzošajās darbībās pietrūka precizitātes vai aukstasinības.

Riga FC-2 vairāk meklēja iespējas pretuzbrukumos, taču pirmajā puslaikā vārti tā arī netika gūti – 0:0.

Pēc puslaika pārtraukuma mājinieki ātri izvirzījās vadībā, kad 50. minūtē ar precīzu sitienu izcēlās brazīliešu pussargs Wesley Nata – 0:1.

Turpinājumā mettieši pārņēma bumbas kontroli, izveidoja vairākus momentus un 69. minūtē pelnīti panāca izlīdzinājumu – precīzs bija Dario Šits!

Diemžēl uzreiz FK Metta/Latvijas Universitāte futbolisti atkal nonāca iedzinējos, kad minūti vēlāk pēc rupjas kļūdas Riga FC-2 guva otros vārtus.

Viesiem nekas cits neatlika kā doties uz priekšu – mettieši pārņēma iniciatīvu, ieguva lielu teritoriālu pārsvaru un visbeidzot 86. minūtē pēc Ričarda Bušmeistera sitiena tika panākts izlīdzinājums (2:2)!

Izskaņā tuvāk uzvarai bija zaļi-baltie, tomēr šoreiz komandas dalīja punktus uz pusēm. 2:2 neizšķirts pret Riga FC-2.

Pirmajā puslaikā labi uzsākām uzbrukumus un vairākkārt tikām pēdējā uzbrukuma trešdaļā, bet maz apdraudējām pretinieka vārtus, pietrūka sitienu un saasinošu piespēļu soda laukumā. Var teikt, ka spēle notika starp diviem soda laukumiem. Savukārt pretinieks pēc mūsu kļūdām uzbrukumā izveidoja dažus bīstamus pretuzbrukumus, kuri spēles beigās nesa arī rezultātu. Otrajā puslaikā daudz vairāk kontrolējām bumbu laukuma vidusdaļā un izveidojām vairākus bīstamus momentus pie pretinieka vārtiem, bet diemžēl rupjas kļūdas divreiz noveda mūs līdz zaudētiem vārtiem, un šajā spēlē bijām spiesti divreiz atspēlēties (no 0:1 un 1:2). Spēles beigās mums piederēja liels teritoriāls pārsvars, bijām tuvu, lai izrautu uzvaru, bet izlietojot daudz spēka, emociju un laika, lai izlīdzinātu rezultātu, beigās bijām spiesti samierināties ar 1 punktu šajā spēlē.Viktors MazursFK Metta/Latvijas Universitāte galvenais treneris