FK Metta/Latvijas Universitāte pārbaudes spēlē piekāpjas FK RFS-2

Ievietots 01.02.20.

Gatavošanos jaunajai sezonai turpina arī FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

FK RFS-2
3 - 1

Sestdien, 1. februārī, savu trešo pārbaudes spēli pirmssezonas ciklā aizvadījusi mūsu U-21 komanda, Arkādijas stadiona rezerves laukumā viesojoties pie FK RFS-2.

Pirmajā puslaikā liels pārsvars piederēja mettiešiem, kas daudz kontrolēja bumbu.

Neskatoties uz aktivitāti, spēles rezultāts pirmajā puslaikā tā arī netika atklāts.

Otrajā puslaikā mājiniekipilnībā nomainīja sastāvu un 49. minūtē izvirzījās vadībā.

Zaļi-baltie neapjuka un 65. minūtē izlīdzināja rezultātu – precīzs sitiens padevās Ričardam Bušmeisteram – 1:1!

Pavisam nesekmīga viesiem sanāca spēles izskaņa, kad pretinieki īsā laikā guva divus vārtus un noveda spēli līdz uzvarai.

FK Metta/Latvijas Universitāte pirmssezonā piedzīvoja pirmo zaudējumu, ar 1:3 piekāpjoties FK RFS-2.