FK Metta/Latvijas Universitāte komanda cīnās neizšķirti ar 1. līgas klubu SK Super Nova

Ievietots 20.06.20.

Otro pārbaudes spēli pēc ārkārtas situācijas radītā pārtraukuma aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

SK Super Nova
1 - 1

Sestdien, 20. jūnijā, mūsu U-21 komanda aizvadījusi pārbaudes spēli, RTU stadionā tiekoties ar komanda.lv vicečempioni – SK Super Nova.

Spēli nedaudz aktīvāk iesāka SK Super Nova, tiekot pie divām standartsituācijām, tomēr mettieši aizsardzībā spēlēja droši. Turpinājumā spēle izlīdzinājās, un abas komandas tika pie momenta.

Ja bīstamu pretinieku sitienu no vārtu priekšas lieliski atvairīja Parfjonovs, tad laukuma otrā pusē Dario Šits ar teicamu sitienu no 20 metriem raidīja bumbu vārtu apakšējā stūrī – 1:0!

Pēc gūtajiem vārtiem bumbu vairāk kontrolēja FK Metta/Latvijas Universitāte futbolisti, tomēr pietrūka precizitātes laukuma pēdējā trešdaļā. Pēc viena no stūra sitieniem pretiniekiem arī izdevās rezultātu izlīdzināt – 1:1.

Puslaika izskaņā divreiz ātros uzbrukumos pie labām iespējām tika SK Super Nova – abās reizēs pēc Pihocka sitieniem teicamu modrību vārtos nodemonstrēja Ņikita Parfjonovs.

Otrā puslaika pirmajās 25 minūtēs mettieši pārliecinoši kontrolēja spēli, vairākkārt iespēlēja soda laukumā, izdarīja sitienus no distances, bet otros vārtus gūt neizdevās.

Laba izdevība pēc sitiena ar galvu bija Rēķim, taču bumba lidoja nedaudz garām. Pēc spēlētāju maiņām spēle izlīdzinājās un pēdējās 20 minūtēs abas komandas centās pārņemt iniciatīvu.

Bīstamu momentu spēlē gan vairs nebija, un FK Metta/Latvijas Universitāte otro pārbaudes spēli īsā laikā noslēdza neizšķirti pret 1. līgas vicečempioni.

Ar pretiniekiem, kas ir 1. līgas līderi vai noteikti vēlas būt par 1. līgas līderiem, bija interesanti apskatīties, kā mēs izskatāmies uz viņu fona. Salīdzinājumā ar iepriekšējo spēli vēl neuzlabojām tehniskās darbības - ļoti daudz kļūdījāmies individuāli vienkāršās epizodēs. Tāpēc grūti pateikt, vai kļuvām labāki kā iepriekšējā spēlē pret FK RFS-2. Šodien pretinieks 1. līgas komanda - cita pretestība, cits vecums. Visiem mūsu futbolistiem tas bija labs izaicinājums parādīt savas labākās īpašības. Rezultāts ir 1:1, bet varēja aiziet uz abām pusēm - varējām uzvarēt, bet varējām arī zaudēt. Izšķirošas varēja izrādīties individuālās kļūdas, kas arī šogad dublieru čempionātā var ietekmēt spēles rezultātu. Ir jāstrādā pie individuālajām darbībām - tehniskās un taktiskās darbības. Šajā spēlē taktiski spēlējām labi, bet tehnika mēdza pievilt, tāpēc nevaram objektīvi spriest, kā izskatījāmies uz 1. līgas potenciālās līdervienības fona. Viktors MazursFK Metta/Latvijas Universitāte galvenais treneris