FK Metta izlašu pārtraukumā ar 2:3 piekāpjas FCI Levadia

Izlašu pārtraukumā pārbaudes spēli aizvadījusi mūsu Meistarkomanda.

Svētdien, 24.martā, mūsu Meistarkomanda Tallinā spēkojās ar kaimiņvalsts līdervienību un pagājušās sezonas vicečempionii FCI Levadia.

Pirms spēles:

Izlašu pauzē dažāda vecuma izlasēs bija aizņemti 10 mettieši – Rihards Ozoliņš, Renārs Varslavāns, Jēkabs Lagūns, Raimonds Krollis, Normunds Uldriķis, Daniels Fedorovičs, Aleksejs Krjukovičs un Gabriels Kirkils Latvijas U-19 izlasē, Emīls Birka: Latvijas U-21, bet Kabelo Seriba: DĀR U-23 izlasē.

Nelielu savainojumu dēļ palīdzēt nevarēja arī Kristaps Liepa, Kristers Aldis Puriņš un Deivids Drāznieks.

Pretinieki spēli aizvadīja gandrīz spēcīgākajā sastāvā – pārbaudes spēlē FCI Levadia pamatsastāvā izgāja 9 spēlētāji, kas aizvadīja iepriekšējo Igaunijas augstākās līgas spēli 1:0 uzvarā pret FC Kuressaare.

Par spēli:

Spēli aktīvāk iesāka mājinieki, un jāsaka,  ka pirmajā puslaikā igauņu vienība arī vairāk kontrolēja bumbu un izveidoja vairāk vārtu gūšanas momentus.

Rezultātu pēc stūra sitiena FCI Levadia izdevās atklāt jau 2.minūtē, bet pirmais puslaiks noslēdzās neizšķirti 1:1 – 20.minūtē pēc aizsarga kļūdas precīzi sita Ņikita Kovaļonoks.

Otrais puslaiks tika aizvadīts līdzīgā cīņā, bīstamākas vārtu gūšanas iespējas izveidojot tieši FK Metta futbolistiem. Pretinieki atbildēja ar pretuzbrukumiem, vienā no tiem atkal izvirzoties vadībā.

Vienā no otrā puslaika epizodēm noraidījumu saņēma mūsu vārtsargs Dāvis Ošs, bet 80.minūtē jau mazākumā ar teicamu sitienu no 20 metriem izdevās izlīdzināt Iļjam Korotkovam – 2:2.

Kamēr mettieši skrēja uz priekšu izraut uzvaru, sanāca iekrist pretuzbrukumā, kur pašās spēles beigās nācās ielaist trešos un pēdējos vārtus spēlē – 2:3.