FK Metta izlaiž divu vārtu pārsvaru un piekāpjas BFC Daugavpils

Ievietots 17.06.22.

Kārtējo Optibet Virslīgas čempionāta spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

2 - 3
BFC Daugavpils

Piektdien, 17. jūnijā, mūsu Meistarkomanda aizvadīja 17. kārtas spēli Optibet Virslīgas čempionātā, Daugavas stadionā uzņemot BFC Daugavpils.

FK Metta spēli iesāka ļoti aktīvi un veica labu ofensīvu. Izgājienā izrāvās Puzirevskis, taču sita pāri vārtiem.

Arī turpinājumā zaļi-baltie izskatījās motivēti un rādīja kvalitatīvu futbolu, tomēr pietrūka precizitātes.

Teicami no tālienes sita Melnis, Vapnes izgājienu pret vārtsargu parspēja nobloķēt vārtsargs, bet 44. minūtē mājnieki panāca savu.

Pēc piespēles soda laukumā labi apgriezās Artjoms Puzirevskis un raidīja bumbu tālajā vārtu tīklā (1:0)!

Jau otrā puslaika pirmajā minūtē pēc teicamas saspēles dubultot pārsvaru varēja Melnis, bet minūti vēlāk – Kirkils, taču pirmais sita nedaudz garām, bet otrajā epizodē glāba Kurakins.

Pēc ofensīvas divi momenti bija jau daugavpiliešiem, otrajā no tiem bumba trāpīja pa vārtu pārliktni, bet Rēķa sitienu laukuma otrā pusē atvairīja Kurakins.

Tomēr 65. minūtē mājiniekiem izdevās palielināt vadību – Lūkass Vapne izdarīja centrējumu un vārtu priekšā precīzi ar galvu sita Normunds Uldriķis (2:0)!

Diemžēl turpinājums spēlei gaužām neizdevās – 69. minūtē vienus vārtus atguva, 80. minūtē izlīdzināja, bet 82. minūtē jau panāca vadību ar 3:2..

Izlaižam divu vārtu pārsvaru un piedzīvojam zaudējumu mājās.

Jānis Beks, Gabriels Kirkils, Kārlis Vilnis, Normunds Uldriķis, Rūdolfs Zeņģis, Oskars Vientiess, Lūkass Vapne, Kristofers Rēķis, Bruno Melnis, Jānis Grīnbergs, Artjoms Puzirevskis