FK Metta izgāž otro puslaiku un piedzīvo zaudējumu Tukumā

Ievietots 25.10.20.

Kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

FK Tukums 2000/Telms
3 - 1

Svētdien, 25. oktobrī, Optibet Virslīgas čempionāta 23. kārtas spēli aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, Tukuma pilsētas stadionā viesojoties pie vietējā FK Tukums 2000/TSS.

Spēles sākumā nedaudz vairāk bumbu kontrolēja mettieši, un 15. minūtē tika pie pirmā momenta – soda laukumā pie sitiena tika Krollis, taču sita garām tuvajam stūrim.

Arī tukumnieki nekautrējās uzbrukt un vairākās epizodēs spēja saasināt situāciju, tomēr Saulītim īpaši iesaistīties spēlē un glābt savu komandu nenācās.

Tuvojoties puslaika beigām, spēcīgu Kroļļa sitienu no distances atsita Baturins, bet pēc sekojošā stūra sitiena Raimonds pagarināja bumbu un pie tālā staba Franklin ar galvu bija precīzs (1:0)!

Diemžēl jau otrā puslaika sākumā pēc kļūdas laukuma vidusdaļā tukumnieki aizskrēja ātrā uzbrukumā un 48. minūtē panāca izlīdzinājumu (1:1).

Šāds notikumu pavērsiens nedaudz izsita no līdzsvara viesus, un mājinieki tika pie diviem bīstamiem momentiem. Ja pirmajā Basil netrāpīja, tad otrajā nigērietis sita precīzi no vārtu priekšas – 1:2.

Pēc ielaistajiem vārtiem FK Metta pārņēma iniciatīvu un veica spiedienu, mēģinot atspēlēties. 78. minūtē teicama iespēja bija Zēģelem, kura sitienu no vārtu priekšas atsita vārtsargs.

Lai gan epizodes turpinājumā Krollis iesita bumbu vārtu tīklā, tika fiksēta aizmugure. Mettiešiem palika arvien mazāk laika, lai gūtu vārtus, bet 89. minūtē kārtējā ātrajā pretuzbrukumā tukumnieki guva trešos…

Rezultāts šajā spēlē vairs nemainījās – izgāzts otrais puslaiks un zaudējums ar 1:3.

Helmuts Saulītis, Rendijs Šibass, Lukman Zakari, Franklin Joseph, Emīls Birka, Iļja Korotkovs, Rihards Ozoliņš, Alban Kadriu, Kgotso Masangane, Sylvin Kayembe, Raimonds Krollis