FK Metta izbraukumā piedzīvo zaudējumu pret Riga FC

Ievietots 25.04.23.

Kārtējo Optibet Virslīgas čempionāta spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

Riga FC
4 - 0

Otrdien, 25. aprīlī, mūsu Meistarkomanda aizvadīja 8. kārtas spēli Optibet Virslīgas čempionātā, Mežaparks Sports Village viesojoties pie Riga FC.

Spēles sākumā agrus vārtus guva Riga FC, jau 4. minūtē izvirzoties vadībā (0:1).

Kopumā mājiniekiem piederēja teritoriāls pārsvars, un pēc ātras izspēles soda laukumā 25. minūtē pārsvaru izdevās dubultot (0:2).

Puslaika otrajā pusē zaļi-baltie kļuva aktīvāki un devās uz priekšu, soda laukumā tika bloķēts Correa sitiens, bet spēcīgs Sow sitiens lidoja garām vārtiem.

Otrā puslaika sākumā FK Metta futbolisti turpināja iesākto un daudz aktīvāk uzbruka. Izdevās vairāki labi saasinājumi, labākajā no tiem Puriņš slaidā lēcienā atvairīja bīstamu Šibasa sitienu.

Diemžēl ne no kā radās trešie vārti – zaudēta bumba soda laukumā, pretinieka ātra izspēle un 0:3.

Spēles izskaņā mettiešiem bija vairākas iespējas gūt vismaz vienus vārtus, taču no vārtu priekšas iesita tieši Riga FC.

0:4 zaudējums viesos.

Ņikita Parfjonovs, Mikus Vasiļevskis, Oskars Vientiess, Kārlis Vilnis, Gabriels Kirkils, Ousmane Sow, Kristofers Rēķis, Tomass Zants, Mohamet Lamine Correa, Daņiils Čiņajevs, Artjoms Puzirevskis

Lūkass Vapne, Zurab Rukhadze, Rendijs Šibass, Oleksandr Kurtsev, Emīls Aizpurietis