FK Metta ielaiž spēles beigās un piekāpjas FK Jelgava

Ievietots 04.10.20.

Kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

0 - 1
FS Jelgava

Svētdien, 4. oktobrī, Optibet Virslīgas čempionāta 21. kārtas spēli aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, Daugavas stadionā uzņemot FK Jelgava.

Pirmo bīstamo momentu pēc stūra sitiena izveidoja jelgavnieki – 7. minūtē no vārtu priekšas viesu futbolists trāpīja pa vārtu pārliktni.

Turpinājumā nedaudz vairāk bumbu kontrolēja FK Jelgava futbolisti, turklāt divreiz nonāca labā sitiena pozīcijā – abās reizēs sitienu atvairīja Saulītis.

Mettieši centās uzbrukt pozicionāli, tomēr pretinieku aizsardzība bija pārliecinoša un neļāva izvērsties. Epizodiski iniciatīvu uzņēmās Masangane, bet ar to bija par maz.

Kopumā pirmajā puslaikā neliels pārsvars piederēja viesiem, kuri bija mērķtiecīgāki veidojot savus uzbrukumus.

Otrā puslaika sākumā daudz aktīvāki bija mettieši, pārņemot arī vadību bumbas kontrolē.

60. minūtē no 25 metriem bīstami uzsita uz maiņu uznākušais Vapne, tomēr bumba trapīja tīklam no ārpuses.

FK Metta arvien aktīvāk devās uzbrukumos, tomēr 76. minūtē nonāca iedzinējos – pēc standartsituācijas pretinieki nonāca sitiena pozīcijā un panāca vadību (0:1).

Mājiniekiem nācās atspēlēties, tomēr izteikti bīstamu momentu izveidot neizdevās. Piedzīvots minimāls zaudējums svarīgā cīņā.

Helmuts Saulītis, Krists Kristers Gulbis, Franklin Joseph, Lukman Zakari, Roberts Ķipsts, Rihards Ozoliņš, Normunds Uldriķis, Alban Kadriu, Rendijs Šibass, Kgotso Masangane, Sylvin Kayembe