FK Metta ielaiž abu puslaiku sākumā un piekāpjas FK Tukums 2000/Telms

Ievietots 17.09.22.

Kārtējo Optibet Virslīgas čempionāta spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

1 - 2
FK Tukums 2000/Telms

Sestdien, 17. septembrī, mūsu Meistarkomanda aizvadīja 28. kārtas spēli Optibet Virslīgas čempionātā, LNK Sporta parks uzņemot FK Tukums 2000/Telms.

Spēles sākumā veiksmīgāki bija viesi, kuri 12. minūtē arī izvirzījās vadībā – ar precīzu tālsitienu izcēlas Bogdans Samoilovs (0:1).

Drīz pēc tam no vārtu priekšas bīstamu sitienu atvairīja Sorokins, un mettieši beidzot “pamodās”.

22. minūtē soda laukumā tika nogāzts Correa, bet sekojošo 11 metru soda sitienu pārliecinoši realizēja Jānis Grīnbergs (1:1)!

Līdz puslaika beigām abas komandas apmainījās ar pusmomentiem, kopumā pirmajām 45 minūtēm aizritot līdzvērtīgā cīņā.

Diemžēl pašā otrā puslaika sākumā vēlreiz vadību ieguva tukumnieki – 47. minūtē no vārtu priekšas precīzs bija Kruglaužs (1:2).

Drīz pēc tam abas komandas apmainījās ar sitieniem – vietā bija gan Sorokins, gan Vilkovs.

88. minūtē pēc standartsituācijas bumba trāpīja pa roku Nakamuram, bet mājinieku izdarīto sitienu no tuvas distances ar kāju atsita Vilkovs.

Izskaņā FK Metta futbolisti metās atspēlēties un atrada savu iespēju – Uldriķis izrāvās vienatnē pret Vilkovu, krita, taču tiesnesis piešķīra stūra sitienu..

1:2 zaudējums pret tabulas kaimiņiem.

Novēlam Normundam Uldriķim veiksmīgu un drīzu atgriešanos laukumā.

Alvis Sorokins, Jānis Grīnbergs, Oskars Vientiess, Kārlis Vilnis, Daņiils Činajevs, Kristupas Keršys, Kristofers Rēķis, Bruno Melnis, Jean Mbassi, Mohamet Lamine Correa, Artjoms Puzirevskis