FK Metta gūst vārtus katra puslaika izskaņā un pārspēj Spartaks Jūrmala

Ievietots 20.04.22.

Kārtējo Optibet Virslīgas čempionāta spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

2 - 0
Spartaks Jūrmala

Trešdien, 20. aprīlī, mūsu Meistarkomanda aizvadīja jau 7. kārtas spēli Optibet Virslīgas čempionātā, uzņemot Spartaks Jūrmala.

Spēles sākums izvērtās līdzvērtīgs, abām komandām cenšoties pārņemt iniciatīvu. Pirmo sitienu izdarīja viesi, taču to droši tvēra Beks.

Puslaika vidū bīstamāki uzbrukumā bija zaļi-baltie, un teicamas iespējas bija gan Vapnem, gan Puzirevskim, taču pretiniekus paglāba Ošs.

39. minūtē FK Metta futbolisti beidzot panāca vadību – pēc stūra sitiena Kļuškins trāpīja pa pārliktni, bet Kārlis Vilnis atlēkušo bumbu raidīja vārtos – aizsargam pirmie vārti Virslīgā un 1:0 vadība mājiniekiem.

Otrā puslaika sākumā divi bīstami momenti jau bija jūrmalniekiem – abās epizodēs teicami vārtos darbojās Jānis Beks.

Tikmēr turpinājumā divreiz labā pozīcijā nonāca uz maiņu iznākušais Kristofers Rēķis, tomēr dubultot pārsvaru neizdevās.

Spēles izskaņā viesi saņēma noraidījumu, Pūļa sitienu tuvcīņā atsita Ošs, bet 88. minūtē Ingars pēc lieliskas Vapnes piespēles uzstādīja spēles gala rezultātu – 2:0!

Divi vārti puslaiku beigās un izcīnīta uzvara Hanzas vidusskolas laukumā!