FK Metta emocionālā galotnē piedzīvo zaudējumu pret FK Ventspils

Ievietots 30.08.20.

Kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

1 - 2
JFK Ventspils

Svētdien, 30. augustā, Optibet Virslīgas čempionāta 17. kārtas spēli aizvadījusi mūsu Meistarkomanda, Daugavas stadionā uzņemot FK Ventspils.

Spēle iesākās līdzīgā cīņā, abām komandām pārmaiņus kontrolējot bumbu.

Ventspilnieki neprecīzi izmēģināja veiksmi no dažādām pozīcijām, bet mettiešiem Krollim divreiz nolūza sitiens.

Neliels pārsvars kopumā piederēja viesiem, kuri 31. minūtē izveidoja pirmo bīstamo momentu – sitiens no soda laukuma robežām lidoja nedaudz garām.

Izskaņā FK Metta futbolisti aktivizējās, un pašās beigās teicamā pozīcijā nonāca Ozoliņš, kurš ar kreiso kāju no 18 metriem sita nedaudz pāri.

Otro puslaiku aktīvāk iesāka mājinieki – vispirms teicamu iespēju neizmantoja Vapne, bet 52. minūtē mettieši tomēr izvirzījās vadībā.

Pēc lieliskas Kadriu piespēles individuāli nevainojami nospēlēja Krollis – Raimonds noguldīja aizsargu un no 10 metriem spēcīgi sita zem pārliktņa (1:0)!

Uzreiz pēc tam ātrā uzbrukumā Krollis nometa pa sitienam Vapnem, kurš no gaisa sita pāri no tuvas distances. Pie laba sitiena tika arī Kadriu un Krollis, bet vietā bija vārtsargs.

Diemžēl brīžiem pārgalvīgās darbības laukuma vidusdaļā ļāva FK Ventspils izlīdzināt rezultātu – 67. minūtē Kaspars Svārups pielaboja atlēkušo bumbu (1:1).

Lai atgūtu vadību uzreiz izcila iespēja bija Ozoliņam, kura sitienu no teicamas pozīcijas atvairīja vārtsargs. Abas komandas devās pēc uzvaras, kas nozīmēja aizraujošu galotni.

Izskaņa bija emocijām un dramatisma bagāta – mettieši labi uzspieda, centās izraut uzvaru, bet kompensācijas laikā ielaida pretuzbrukumā..

Helmuts Saulītis, Emīls Birka, Krists Kristers Gulbis, Franklin Joseph, Roberts Ķipsts, Benson Fazili, Rihards Ozoliņš, Rendijs Šibass, Alban Kadriu, Lūkass Vapne, Raimonds Krollis