FK Metta dramatiskā cīņā izrauj uzvaru pret FK Tukums 2000/Telms

Ievietots 06.05.22.

Kārtējo Optibet Virslīgas čempionāta spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

3 - 2
FK Tukums 2000/Telms

Piektdien, 6. maijā, mūsu Meistarkomanda aizvadīja 11. kārtas spēli Optibet Virslīgas čempionātā, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot FK Tukums 2000/Telms.

Spēli aktīvāk iesāka mājinieki, un divreiz vārtiem uzbruka Vapne – pirmajā reizē ar galvu sitiens lidoja nedaudz garām, bet no distances bumbu atsita Saulītis.

Turpinājumā divi momenti jau bija Melnim, un ar otro piegājienu Bruno panāca savu, 19. minūtē raidot bumbu tālajā apakšējā stūrī (1:0)!

Uzreiz pēc vārtu guvuma lieliska iespēja bija Grīnbergam, taču no tuvas distances vārtsargu pārspēt neizdevās.

Jānis gan reabilitējās ar rezultatīvu piespēli – 32. minūtē pēc centrējuma ar galvu precīzs bija Gļebs Kļuškins (2:0)!

Izskaņā enerģiskāki jau bija tukumnieki, kuru centieni tika atalgoti 44. minūtē, kad bumba pēc rikošeta nonāca mettiešu vārtos.

Diemžēl arī otrā puslaika sākumā FK Tukums 2000/Telms guva vārtus – 48. minūtē Markuss Kruglaužs panāca izlīdzinājumu (2:2).

Atgūt vadību divreiz iespēja bija Vapnem, taču no vārtu priekšas abās epizodēs no vārtu priekšas neizdevās trāpīt vārtu rāmī.

65. minūtē jau izcils moments bija viesiem – Kruglauža sitienu atsita Beks, bet vārtu priekšā no līnijas bumbu izsita Vilnis.

Notikumiem bagātajā spēlē tas nebija viss – 74. minūtē par otro brīdinājumu noraidīts no laukuma tika Kārlis Vilnis.

Mirkli vēlāk iespēja jau bija mājiniekiem – Puzirevskis spēcīgi sita, taču bumba noglāstīja vārtu pārliktni.

Dramatiskā spēles izskaņā viesi pārkāpa noteikumus savā soda laukumā, un sekojošo 11 metru soda sitienu 90. minūtē realizēja Lūkass Vapne – (3:2)!