FK Metta ar mainīgām sekmēm aizvadījusi divas pārbaudes spēles

Ievietots 30.01.21.

Uzreiz divas spēles vienā dienā aizvadījusi FK Metta komanda.

Valmiera FC
7 - 2

Sestdien, 30. janvārī, pirmo dienas spēli mettieši aizvadīja Skonto hallē, tiekoties ar Valmiera FC.

Spēle iesākās līdzīgā cīņā, un pie laba momenta tika zaļi-balto pārbaudāmais spēlētājs, taču Reinholds atvairīja gan pirmo sitienu no soda laukuma iekšienes, gan atkārtoto sitienu no tuvas distances.

Tikmēr Valmiera FC savus momentus izmantoja veiksmīgi – vispirms 12. minūtē valmieriešu uzbrucējs realizēja izgājienu pret vārtsargu, bet 20. minūtē pretinieki pārsvaru dubultoja ar sitienu uzreiz no gaisa (0:2).

Drīz Ozoliņš no 14 metriem ar kreiso kāju sita asi, bet nedaudz garām, bet valmierieši atbildēja ar sitienu pa vārtu stabu. Kopumā neliels teritoriāls pārsvars piederēja viesiem, kuriem izdevās vairāki uzbrukumi ar sitienu pa vārtiem, taču neprecīzi.

Īsts vārtu birums sanāca otrā puslaika pirmajās 15 minūtēs – abas komandas kopā guva 5 (!) vārtus. Pēc standartsituācijas pretinieki ātri panāca 3:0, bet līdz 52. minūtei FK Metta atguva divus vārtus, un samazināja rezultāta starpību līdz minimumam.

Vispirms pēc standartsituācijas no vārtu priekšas precīzi sita Normunds Uldriķis, bet pavisam drīz Rihards Ozoliņš ar teicamu iegriezto sitienu no distances panāca 2:3.

Un tas šajā īsajā vārtu šovā nebija viss – astoņu minūšu laikā pēc mettiešu pasivitātes savā soda laukumā Valmiera FC guva vēl divus vārtus no vārtu priekšas.

Atklātais futbols turpinājās – spēle norisinājās no vārtiem līdz vārtiem, un neliels pārsvars piederēja mettiešiem. Divas teicamas izdevības bija pārbaudāmajam spēlētājam un Vapnem, taču abiem neizdevās realizēt izgājienu vienatnē pret vārtsargu.

“Neiesit Tu, iesit Tev” – spēles izskaņā pretiniekiem izdevās izmantot stūra sitienu un vēlreiz saimniekot zaļi-balto vārtu priekšā. Gala rezultāts pavisam rezultatīvs un pavisam nepatīkams (2:7).

Pārbaudāmais spēlētājs #1, Jegors Novikovs, Iļja Korotkovs, Normunds Uldriķis, Roberts Ķipsts, Rihards Ozoliņš, Pārbaudāmais spēlētājs #2, Lūkass Vapne, Kristofers Rēķis, Pārbaudāmais spēlētājs #3, Bruno Melnis

Helmuts Saulītis, Ričards Bušmeisters, Gabriels Kirkils, Tomass Zants

Normunds Uldriķis, Rihards Ozoliņš

Tikmēr uzreiz pēc tam spēli Olimpiskajā sporta centrā aizvadīja otra FK Metta vienība ar vairākiem jaunajiem spēlētājiem sastāvā – mettieši uzņēma BFC Daugavpils.

Spēles pirmais puslaiks kopumā tika aizvadīts līdzīgā cīņā, neliels teritoriāls pārsvars piederēja viesiem, taču lielākoties spēle norisinājās laukuma vidusdaļā, nevienai no komandām izteikti bīstamus momentus neizveidojot.

Otrā puslaika sākumā abas komandas apmainījās ar teicamiem momentiem – mettiešus no tuvas distances paglāba Sorokins un vārtu stabs, un laukuma otrā pusē uzdevumu augstumos bija arī daugavpiliešu vārtsargs, atvairot bīstamu Petrova sitienu no tuvas distances.

Turpinājumā pēc spēlētāju maiņām daugavpiliešu spiediens pieauga, un bīstamu tālsitienu atvairīja Parfjonovs. Tomēr drīz vien paglābt nespēja arī Ņikita – 70. minūtē ar precīzu sitienu no tuvas distances izcēlās pretinieku uzbrucējs (0:1).

Spēles izskaņā zaļi-baltie veica labu presingu, atņēma bumbu laukuma vidū, un Krists Putāns ar teicamu sitienu no 20 metriem rezultātu izlīdzināja (1:1).

Otro nedēļu pēc kārtas spēlējam neizšķirti pret BFC Daugavpils.

Jānis Beks, Niklāvs Treimanis, Roberts Hons, Kirils Solovjovs, Daņiils Čiņajevs, Oskars Vientiess, Klāvs Spalva, Renārs Guliaks, Edgars Mičulis, Rihards Juhnovičs, Artjoms Puzirevskis

Alvis Sorokins, Ņikita Parfjonovs, Emīls Aizpurietis, Aleksejs Petrovs, Jēkabs Šmitiņš, Alans Kangars, Jēkabs Šusts, Noa Meroža, Gustavs Zariņš, Krists Putāns