Dublieri pirmajā pārbaudes spēlē ar 6:2 pārspēj FS Metta U-16 futbolistus

Ievietots 27.01.19.

Savstarpējo spēli aizvadījušas FK Metta-2 un FS Metta U-16 vecuma komandas.

6 - 2
FS Metta U-16

Gatavojoties jaunajai sezonai, pirmo spēli aizvadījusi FK Metta-2 komanda, kas svētdien Elektrum Olimpiskajā centrā spēkojās ar FS Metta U-16  futbolistiem.

Abas komandas šosezon sagaida jauni izaicinājumi – dublieru komanda startēs 1. līgas B čempionātā, kamēr 2003. gadā dzimušie futbolisti parstāvēs FS Metta U-16 komandu vecuma Elites grupā, kā arī vairāki spēlētāji varētu parādīties arī U-18 komandas sastāvā.

Aizvadītā spēle noslēdzās ar rezultātu 6:2 par labu FK Metta-2 komandai, kuras sastāvā bija arī Meistarkomandas rindās pārbaudes spēles aizvadījušie Gabriels Kirkils un Matīss Zēģele.

Jāsaka gan, ka dublieru komandai sākums tik spožs neizdevās – spēles pirmo puslaiku ar 2:0 vadību noslēdza FS Metta U-16 futbolisti (reizi bumba tika raidīta savos vārtos, bet reizi izcēlās Jegors Novikovs).

Tikmēr otrajā spēles puslaikā FK Metta-2 tomēr izrādījās pārāki un pieredze pieaugušo futbolā ņēma virsroku – seši vārti 45 minūtes un beigās itin pārliecinoša uzvara.

Ar trim vārtiem dublieru rindās izcēlās jau pieminētais Matīss Zēģele, bet vēl pa reizei izcēlās Renārs Guliaks, Robins Ušackis un Aleksejs Krjukovičs.

Dublieru komandai februāra mēnesī gaidāmas pārbaudes spēles pret Igaunijas augstākās līgas klubiem JK Tallinn Kalev un Paide Linnamesskond.