Andris Riherts: Turpināsim to darbu, ko esam iesākuši."

Ievietots 07.11.20.

Pirms izlašu pārtraukuma kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

Sestdien, 7. novembrī, Optibet Virslīgas čempionāta 25. kārtas spēli aizvadījusi FK Metta komanda, Daugavas stadionā uzņemot citu Rīgas vienību – FK RFS.

Pirmajā puslaikā teritoriāls pārsvars piederēja viesiem, FK Metta aizskrēja pretuzbrukumos, taču pirmās 45 minūtes beidzās bez gūtiem vārtiem.

Otrā puslaika pirmajās 20 minūtēs FK RFS guva divus vārtus, drīz iesita trešos; mājiniekiem bija iespējas iesist vismaz vienus vārtus, bet zaļi-baltie palika uz nulles.

Paldies visiem, kas atbalsta un tic savai komandai, mēs arī ticam paši sev un turpināsim to darbu, ko esam iesākuši, līdz veiksmīgām beigām. Šodienas spēlē izvēlējāmies nedaudz primitīvāku taktiku, un tas līdz noteiktam brīdim nesa rezultātu. Pēc tam ielaidām situācijā, kurā pretiniekiem uzbrukums jau bija beidzies, bet paši radījām situāciju, kur varēja pārtvert bumbu un gūt vārtus. Ātri nāca otrie vārti, un tad diemžēl morālā stāja pazuda. Jāsaka, ka pāris momentus izveidojām gan pirmajā, gan otrajā puslaikā. To spēles kvalitāti, ko parasti gribam, šodien nerādījām, varbūt vairāk koncentrējāmies uz rezultātu, nevis kvalitāti. Ne vienu, ne otru zaķi nenošāvām, un ir zaudējums 0:3. Tagad būs garāka pauze, jauni noteikumi, skatīsimies, kādā formātā turpināsies Vislīga. Ievērosim noteikumus un mēģināsim turpināt. Vai izšķīra pieredze? Pretiniekiem šodien vārtus guva pieredzējuši futbolisti, uz mūsu fona pat var teikt, ka seniori. Viņi izšķirošajos mirkļos neizslēdzās un parādīja savas labākās kvalitātes soda laukumā. Mēs pirmajā puslaikā runājām, ka jāspēlē ne tikai vienkārši, bet arī efektīvi. Pirmajos vārtos - ja soda laukumā aizsargam ir jāizsit bumba, tad 30 metrus uz priekšu. Tad ir beigusies situācija un vajadzīgas 5-10 sekundes, lai izveidotu jaunu. Šoreiz, atdodot bumbu uz 7 metriem, vienalga, ar ērto vai neērto kāju, zibenīgi pāris sekundēs tika gūti vārti. Pietrūka koncentrēšanās spējas un komunikācijas savā starpā.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris