Andris Riherts: "Tādās spēlēs svarīgas ir līdera dotības."

Ievietots 03.07.22.

Kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

FK Tukums 2000/Telms
2 - 0

Svētdien, 3. jūlijā, Optibet Virslīgas čempionāta kārtējo spēli aizvadījusi FK Metta komanda, Tukuma pilsētas stadionā viesojoties pie FK Tukums 2000/Telms.

Pirmajā puslaikā vairāk bumbu kontrolēja viesi, kuriem bija arī vairāki labi sitieni no distances, taču vienīgos vārtus puslaikā guva tieši tukumnieki.

Otrajā puslaikā FK Metta futbolisti centās atspēlēties, taču kompensācijas laikā iekrita pretuzbrukumā, piedzīvojot zaudējumu izbraukumā ar 0:2.

Paldies visiem līdzjutējiem, kuri atbalstīja savas komandas - mājiniekiem tas noteikti deva papildus emocijas un spēlētāji, kuri lielā skaitā varbūt nav tukumnieki, cīnījās par savu pilsētu un pilsētas komandu Virslīgā, lai jaunie pilsētas puikas turpinātu mērķtiecīgi strādāt. Tas diemžēl nebija redzams mūsu komandai - jā, dažreiz eleganti savā laukuma pusē paturēt bumbu varam, bet tiklīdz mums rada spriedzi, kur mums vajag aiziet agresīvāk, sagriezties, iet, kur var nopelnīt sodu, mēs izvēlamies vieglāko ceļu - atdot piespēli atpakaļ un gaidīt, ka kāds cits uzņemsies iniciatīvu un atbildību. Tādās spēlēs svarīgas ir līdera dotības - šodien diemžēl tāda spēlētāja nebija, kurš izvēlētos izdarīt noslēdzošo sitienu.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris