Andris Riherts: "Spēlējām tikai ar vienu domu - lai izrautu uzvaru šajā spēlē."

Ievietots 07.07.19.

Savu kārtējo spēli Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

Sestdien, 6. jūlijā, savu kārtējo spēli 2019. gada Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda, Ventspils Olimpiskajā centrā viesojoties pie FK Ventspils.

Spēles pirmajā puslaikā vairāk iespēju bija viesiem, tomēr vienīgos vārtus guva FK Ventspils.

Otrajā puslaikā mettieši izlīdzināja rezultātu, abas komandas devās pēc uzvaras, kompensācijas laikā izšķirošos vārtus gūstot ventspilniekiem.

Zaudējums izskaņā ar 1:2.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Meistarkomandas galvenā trenera Andra Riherta komentāru.

Paldies līdzjutējiem, kas bija atbraukuši uz Ventspili atbalstīt komandu, kas mums vienmēr ir svarīgi! Runājot par spēli - 1:2, tā ir neliela rokāde tam, kas notika Rīgā. Toreiz mēs iesitām pēdējās sekundēs, šoreiz to izdarīja pretinieks. Pēc spēles nešķita, ka pretinieku komandai vajadzētu izraut uzvaru, speciāli neveicu trešo maiņu, lai nevilktu laiku, spēlējām tikai ar vienu domu - lai izrautu uzvaru šajā spēlē. Andris RihertsFK Metta galvenais treneris