Andris Riherts: "Šajās spēlēs ir iespēja kļūt par īstu futbola vīrieti."

Ievietots 25.11.22.

Pirmo pārspēli aizvadījusi FK Metta komanda.

2 - 0
Grobiņas SC/LFS

Ceturtdien, 24. novembrī, pirmo pārspēli par vietu Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot Grobiņas SC/LFS.

Pirmajā puslaikā divus vārtus guva Ingars Pūlis, dodot zaļi-baltajiem 2:0 vadību.

Otrajā puslaikā Pūlim bija vēl viena iespēja, divreiz neiesita Mbassi, iespējas bija arī pretiniekiem, bet vietā bija Beks un aizsardzība.

2:0 uzvara, bet atbildes spēle jau svētdien.

Paldies spēlētājiem, ka ievērojām disciplīnu un pieturējāmies pie spēles plāna, kas nesa arī rezultātu, vismaz pirmajās 60 minūtēs. Kad nāca maiņas, tad nedaudz glezna izšķīda - kaut kur nogurums, kaut kur neveiksmīgas maiņas, ne īstā laikā un mirklī. Bet labi, ka spēle beidzās ar 2:0. Varēja beigties ar 3 vai 4 vārtiem no mūsu puses, bet varēja būt arī 2:2. Beks melnajā kreklā rādīja brīnumus spēles beigās. Paldies arī atbalstītājiem, visiem skatītājiem, priecē, ka viņi varēja izbaudīt spēli visas 90 un + minūtes. Mēs arī skatījāmies, kā pretinieks spēlē, zinājām, ka spēlē atklātu futbolu. Mēs arī jauna komanda, tāpēc azartiski, viņi arī jauni, bet kaut kur pieredzējušāki pēc vecuma un daļai arī ir būtiska Virslīgas pieredze. Šodien mūsu kopējā komandas aizsardzība nospēlēja labi, bet daudz otrajā puslaikā ļāvām sist - nostrādāja Beka meistarība un Pūļa meistarība laukuma otrā pusē. Mums bija tiešām labi momenti, praktiski 1 pret 1 skrējām, jo zinājām, ka pretinieks spēlē 1 pret 1 aizsardzībā, un to arī izmantojām. Šogad mūsu komanda ir tik zaļa, cik vien var būt, ne tikai formastērps, bet arī visos citos aspektos. Puni pēc 2:0 ir jau bijuši spēles laikā tik daudz, tāpēc ar lielu pārliecību varu teikt, ka spēlēsim, lai paliktu Virslīgā, par to man šaubu nav. Bet rezultāts, kāds būs, tas noteikti var būt mainīgs. Spēle Liepājā, savu līdzjutēju priekšā, pēdējā spēle sezonā. Noteikti sanāks daudz cilvēku, tas būs cits laukums, kurā nav bijis sniegs. Apgaismojums, ceļš - tas viss ietekmē. Puišiem teicu, ka šajā nedēļā, šajās spēlēs ir iespēja kļūt par īstu futbola vīrieti. Tikai atbildīgos momentos tas var nākt, ja nospēlē uz rezultātu un uz to, kas ir nepieciešams.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris