FK Metta pirmajā puslaikā iesit divus un pārspēj Grobiņas SC/LFS

Ievietots 24.11.22.

Pirmo pārspēli par vietu nākamā gada Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

2 - 0
Grobiņas SC/LFS

Ceturtdien, 24. novembrī, mūsu Meistarkomanda aizvadīja pirmo pārspēli, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot Grobiņas SC/LFS.

Spēles pirmā iespēja bija mājiniekiem, kad pēc stūra sitiena uzsita Vilnis, taču bumba, skārusi pretinieku, lidoja nedaudz pāri.

Arī otrā pusē nācās iesaistīties Bekam, kurš atvairīja sitienu no soda laukuma robežām.

Tomēr pirmos vārtus guva tieši FK Metta futbolisti – 28. minūtē Correa piespēle skrējienā, un Pūlis sit tālajā vārtu stūrī (1:0).

Drīz pēc tam no līnijas bumbu izsita Grīnbergs, bet puslaika izskaņā vēlreiz precīzs bija Pūlis, 41. minūtē realizējot izgājienu pret vārtsargu (2:0)!

Pūlim iespēja radās arī otrā puslaika sākumā, taču sitienu vārtos no līnijas izsita pretinieku aizsargs.

Līdz spēles beigām vairākas iespējas bija arī Grobiņas SC/LFS, vairākas reizes paglāba Beks, bet vismaz tikpat labas iespējas bija Mbassi, kurš tās izšķērdēja.

Pirmo pārspēli noslēdzam ar 2:0 uzvaru mājās, bet komandas vēlreiz tiksies svētdien.

Jānis Beks, Rūdolfs Zeņģis, Gabriels Kirkils, Kārlis Vilnis, Jānis Grīnbergs, Kristupas Keršys, Oskars Vientiess, Daņiils Čiņajevs, Ingars Pūlis, Mohamet Lamine Correa, Artjoms Puzirevskis