Andris Riherts: "Paldies visiem, kas kuplā skaitā apmeklēja spēli!"

Ievietots 28.04.19.

Savu 9. kārtas spēli Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

Sestdien, 27. aprīlī, savu noslēdzošo spēli 2019. gada Optibet Virslīgas čempionāta pirmajā aplī aizvadījusi FK Metta komanda, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot Valmiera Glass ViA.

Spēles pirmajā puslaikā daudz sekmīgāk darbojās viesi, gūstot trīs bezatbildes vārtus.

Otrā puslaika sākumā abas komandas apmainījās vārtu guvumiem, mettiešiem bija vairākas fantastiskas iespējas, bet spēle noslēdzās ar rezultātu 1:4.

Paldies visiem, kas kuplā skaitā apmeklēja spēli - uzvaru un saspringtu spēli diemžēl izveidot nevarējām. Kas par vainu, grūti pateikt, uzņemšos atbildību. Atpūtušies bijām pietiekoši daudz, bet pirmajā puslaikā izskatījās, ka tikko kā no gultas esam izkāpuši. Pēc pirmā - 0:3, atgūties pēc tā bija diezgan grūti, lai gan otrajā puslaikā izveidojām vismaz 5 vārtu gūšanas momentus, viens spēlētājs pat četrus, lai varētu spēli arī saglābt. Diemžēl ir 1:4, un teikšu godīgi - Valmiera Glass ViA ļoti pelnīti uzvarēja šo spēli, apsveicu viņus ar uzvaru. Pirmajā puslaikā bija paviršības, otrajos un trešajos vārtos nenospēlējām līdz galam. Šodien pietrūka līderis uz laukuma, Ošs centās uzmundrināt un runāt, bet šoreiz pietrūka tieši laukumā spēlējošs līderis, kas varētu grūtos brīžos uzņemties iniciatīvu.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris