Andris Riherts: "Paldies spēlētājiem par raksturu, vēlmi iet uz priekšu un sasniegt pozitīvu rezultātu!"

Ievietots 24.04.21.

Kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

Sestdien, 24. aprīlī, Optibet Virslīgas čempionāta 6. kārtas spēli aizvadījusi FK Metta komanda, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot Valmiera FC.

Pirmajā puslaikā ātrus vārtus guva Valmiera FC, bet mājinieki arī drīz vien raidīja bumbu tīklā, tomēr vārti netika ieskaitīti aizmugures dēļ. Vairs nekas puslaikā nemainījās, un pirmās 45 minūtes noslēdzās ar viesu minimālu pārsvaru.

Otrajā puslaikā mettieši aktivizējās un centās atrast iespējas pozicionālā spēlē, bet pretiniekiem bija labas izdevības, kas palika neizmantotas. Izskaņā Grīnbergs tika nogāzts soda laukumā, un sekojošo pendeli realizēja Vapne – 1:1.

Neizšķirts trešo spēli pēc kārtas.

Paldies visiem, kas atbalsta komandu arī šādos apstākļos! Ja pirms nedēļas bija lielisks laiks, kuru varēja pavadīt dabā ar ģimeni, tad šodien tādā laikā arī suni negribētos laist pastaigā. Bet šodien atkal bija fantastisks atbalsts, un mēs to dzirdējām! Ceru, ka arī pie televizora, datora vai telefona ekrāniem cilvēki tikpat daudz juta līdzi. Spēlētājiem esmu pateicīgs, ka atrada iekšējos spēkus - šodien ne viss mums izdevās gludi. Dažiem spēlētājiem spēle īsti neaizgāja - kaut kur varbūt bija par daudz sanervozējušies. Prieks, ka soliņš labi iesaistījās, un principā tie, kas iznāca uz maiņu, arī panāca pozitīvu rezultātu. Saku, ka pozitīvs rezultāts, ņemot vērā, ka bijām iedzinējos līdz 86. minūtei. Paldies spēlētājiem par raksturu, vēlmi iet uz priekšu un sasniegt pozitīvu rezultātu, kā arī vēlreiz paldies atbalstītājiem par atbalstu. Trīs spēlēs trīs gūti vārti pēdējās minūtēs? Jā, piekrītu, ka soliņš šosezon ir garāks, bija labs sagatavošanās posms, arī mājas atbalsts palīdz - visi faktori spēlē savu lomu. Sagatavošanās posms bija labs, lai gan tur bija nedaudz cits sastāvs, bet galvenais, ka soliņš mums ir motivēts. Treniņos bez vārtsargiem piedalās līdz pat 26 spēlētājiem, un katrs no tiem ir sapratis savu lomu un izjūt konkurenci viens pret otru.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris