Andris Riherts: "Paldies visiem, kas atbalstīja savu komandu šajā drēgnajā vakarā!"

Ievietots 01.10.19.

Savu kārtējo spēli Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

FK RFS
6 - 1

Pirmdien, 30. septembrī, savu kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda, Arkādijas stadionā tiekoties ar FK RFS.

Spēles pirmajā puslaikā bija novērojams atraktīvs futbols, kurā tika gūti pieci vārti, bet diemžēl mettieši nonāca iedzinējos 1:4.

Otrā puslaika sākumā viesi ļoti aktīvi uzbruka pretinieku vārtiem, paši ielaida no standartsituācijas un noslēgumā piedzīvoja nepatīkamu zaudējumu ar 1:6.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Meistarkomandas galvenā trenera Andra Riherta komentāru:

Paldies abu komandu spēlētājiem par spēli un pašatdevi laukumā! Paldies arī atbalstītājiem, kas bija klātienē un atbalstīja savu komandu šajā drēgnajā vakarā. Rezultāts nepatīkams, bet spēles kvalitāte man, tik un tā, patika. Esmu pateicīgs saviem spēlētājiem par pašatdevi, un gatavojamies nākamajai spēlei. Andris RihertsFK Metta galvenais treneris