Andris Riherts: "METTA nākamgad būs Virslīgā, apsveicu visus ar to!"

Ievietots 28.11.22.

Otro pārspēli aizvadījusi FK Metta komanda.

Grobiņas SC/LFS
2 - 3

Svētdien, 27. novembrī, pirmo pārspēli par vietu Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda, Liepājā viesojoties pie Grobiņas SC/LFS.

Pirmajā puslaikā FK Metta guva trīs vārtus – 1. minūtē precīzs bija Melnis, bet izskaņā divreiz iesita Puzirevskis (3:0).

Otrajā puslaikā Grobiņas SC/LFS gan divus vārtus puslaika otrajā daļā atguva, taču atspēlēties neatspēlējās.

3:2 uzvara spēlē, 5:2 uzvara divu spēļu summā. Nodrošinām vietu 2023. gada Virslīgā!

Paldies visiem, kuri piedalījās šajās pārspēlēs. Paldies spēlētājiem, kuri sezonu sāka pagājušajā gadā 12. decembrī, paldies treneriem, kuri uzsāka sezonu - Andrejam Gluščukam un Viktoram Mazuram, kuri iesāka sezonu un labi sagatavoja spēlētājus sezonai. Sezona nebija viegla, to zinājām uzreiz, ka izaicinājums būs liels. Skaidrs, ka kāds teiks, ka pārspēles raksturo Mettu, bet tāds šobrīd ir mūsu liktenis Virslīgā - spēlēt ar jaunajiem spēlētājiem un piedalīties pārspēlēs. Paldies faniem, paldies līdzjutējiem, kuri katrā spēlē brauc un atbalsta, dara to visas 90 minūtes. Tā ir fantastika, un tas ir lielisks piemērs arī spēlētājiem, kā 90 minūtes vajag spēlēt uz laukuma. Paldies treneriem un visiem, kuri ir iesaistīti klubā. METTA nākamgad būs Virslīgā, apsveicu visus ar to! Cits spēli aizvadīja uz špricēm, trīs spēlētājus nemaz nebija plānots laist laukumā, daļa laukumā bija pustraumēti un traumēti. Kāpēc ielaidām? Iemesls ir mūsu sezonas klasika - pēdējās 20 minūtes. Arī iepriekšējā spēlē bija tas pats, tikai neielaidām. Sezonā vairākas reizes bija 2:0 un tad 2:3. Tas viss notika pēdējās 20 minūtēs, un tādu spēļu ir daudz. Divi faktori - mentālais stāvoklis spēles laikā, ka kaut ko pazaudēsim, un arī fiziski kaut kur skrienam lieki, tāpēc piekūstam, un rotācija arī nav tik liela. Mums bija plāns, lai pretinieki neiesit 1. minūtē. Ja viņi to izdarītu, tad būtu grūti apstādināt. Mēs iesitām, un viss aizgāja. Par pārējo, kas notika pa vidu vai tiesāšanu nemaz negribu runāt.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris