Andris Riherts: "Ļoti būtiska un svarīga uzvara!"

Ievietots 04.09.22.

Kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

SK Super Nova
0 - 3

Svētdien, 4. septembrī, Optibet Virslīgas čempionāta kārtējo spēli aizvadījusi FK Metta komanda, Salaspils pilsētas stadionā viesojoties pie SK Super Nova.

Pirmais puslaiks aizritēja līdzvērtīgā cīņā, kurā nedaudz bīstamāki momenti bija mettiešiem, bet 45 minūtes noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu.

Otrajā puslaikā svarīgākie notikumi norisinājās puslaika otrajā pusē, kad FK Metta guva trīs bezatbildes vārtus un izcīnīja uzvaru ar 3:0!

Paldies visiem par atbalstu, spēlējām izbraukumā, bet atbalstu tiešām sajutām. Manuprāt, atbalsts bija viens no būtiskākajiem momentiem, izcīnot šo uzvaru! Visi cilvēki, kuri bija ieradušies, vēlējās, lai mēs izcīnām uzvaru un darīja visu iespējamo. Tāpat arī spēlētāji atdeva visu, guvām meistarīgus vārtus, parādot individuālo meistarību. Parādījām arī komandas disciplīnu, kas nav mazsvarīgi. Ļoti būtiska un svarīga uzvara. Šeit svarīgs nav rezultāts - 3:0, 2:0, 1:0, 2:1 vai 5:3 - svarīgi bija izcīnīt uzvaru un trīs punktus šajā grūtajā spēlē. Pretinieks bija cienīgs, tāpēc tas bija vēl vērtīgāk. Patīkami, ka mēs nebijām vienaldzīgi pret komandu, kura varbūt kādā spēlē pazaudēja raksturu un neizdevās izcīnīt punktus, uzvaras. Šis bija īstais laiks un mirklis, lai uzvarētu. Arī pašam atbalsts bija ļoti būtisks, tad jutos drošāk arī par spēlētājiem. Gatavojāmies, ka pretiniekam ir divi labi centra uzbrucēji - mēs viņus izslēdzām gandrīz pilnībā. 90. minūtē gan SK Super Nova bija moments, arī pirmajā puslaikā bija momenti, bet tos sitienus nobloķējām. Pretinieka iestrādes - centrējumi soda laukumā. Taktiski tur nospēlējām labi, kā arī šoreiz ne tikai paši spēlējām ar bumbu, bet iedevām arī pretiniekiem pieļaut kļūdas. Ļāvām arī pretiniekam spēlēt un parādīt meistarību, uzsākot uzbrukumus. 90. minūtē bija moments, kur varēja būt 2:1, un tad zinām, kā mums iet pie 2:0. Trešie vārti atnāca īstajā brīdī un noņēma jautājumu par spēles iznākumu. Andris RihertsFK Metta galvenais treneris