Andris Riherts: "Laukumā tikās divas līdzvērtīgas komandas!"

Ievietots 21.05.19.

Savu kārtējo spēli Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

Otrdien, 21. maijā, Hanzas vidusskolas laukumā savu 14. kārtas spēli Optibet Virslīgas čempionāta ietvaros aizvadījusi FK Metta komanda, aizvadot spēli pret Kurzemes klubu FK Liepāja.

Lai gan vairāk iespēju bija mettiešiem, spēles pirmajā puslaikā liepājnieki guva divus vārtus un nonāca vadībā ar 2:0.

Otrajā puslaikā Krollim izdevās samazināt rezultāta starpību, tomēr izlīdzināt rezultātu neizdevās. Zaudējums ar 1:2.

Spēlētājiem tā bija laba pieredze, dalība šādā spēlē, kurā izšķirās, kurā vietā atrodamies. Kopumā teikšu tā - esam iemācījušies turēt bumbu līdz galam, ņemot vērā, ka sākums nebija pārāk labs - rezultāta, ne spēles ziņā. Spēles ziņā sniegums bija labs, nebija pretenziju pret spēlētājiem - centāmies izpildīt spēles plānu un darīt to, kas vajadzīgs. Manuprāt, vairāk momentu bija pirmajā, nevis otrajā puslaikā. Emīla Birkas divi izgājieni vienatnē pret vārtsargu jau vien ir pieminēšanas vērti. Tā bija iestrādne, komandas darbs, sadarbība, bet diemžēl iespējas realizēt neizdevās. Pie ielaistajiem vārtiem mēs kļūdījāmies, pie mūsu gūtajiem vārtiem viņi kļūdījās. Nosvērtība pietrūka pie pirmajiem vārtiem. Mēs paši izveidojām 3 labus momentus, tādos skaidrs, ka jāsit ir iekšā. Šodien laukumā tikās divas līdzvērtīgas komandas, abās savstarpējās spēlēs nebijām pelnījuši zaudēt. Paldies visiem par atbalstu, tiekamies nākamajās spēlēs! Andris RihertsFK Metta galvenais treneris