Andris Riherts: "Kopējais raksturs, komandas raksturs izšķīra spēles likteni."

Ievietots 27.08.22.

Kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

BFC Daugavpils
3 - 2

Sestdien, 27. augustā, Optibet Virslīgas čempionāta kārtējo spēli aizvadījusi FK Metta komanda, stadionā “Esplanāde” viesojoties pie BFC Daugavpils.

Pirmais puslaiks izvērtās rezultatīvs – 23. minūtē FK Metta ieguva divu vārtu pārsvaru, bet vien desmit minūtes vēlāk rezultāts jau bija neizšķirts 2:2.

Otrā puslaika sākumā mājinieki guva savus trešos vārtus, un nu jau mettiešiem nācās atspēlēties. Iespējas bija – trāpīts tika arī pa stabu un pārliktni, tomēr vismaz neizšķirtu panākt neizdevās.

2:3 zaudējums viesos.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Meistarkomandas galvenā trenera Andra Riherta komentāru:

Apsveicu pretiniekus ar kārtīgu rakstura uzvaru, principā nonākot iedzinējos ar 0:2 jau 20. minūtē, ātri izdevās atsist atpakaļ, ar vārtiem iznākt no ģērbtuvēm otrajā puslaikā un atstāt mūs bez punktiem izbraukumā. Skaidrs, ka šeit var atvainoties ikvienam, bet nedrīkst aizmirst, ka BFC Daugavpils nav komanda, kas padosies. Bet, ja esi vadībā ar 2:0 un tie ir, iespējams, svarīgākie punkti dzīvē, tad īsti nav saprotams, ko mēs darām profesionālajā futbolā. Ja tas notiktu pirmo reizi, tad varētu saprast, bet, ja tas notiek atkārtoti, tad jāizvērtē savas spējas šajā profesijā. Vai pretiniekam par labu nospēlēja psiholoģija? Varbūt atspēlējoties pretinieki ieguva priekšrocību, bet mums pie 2:0 bija tieši tāda pati priekšrocība. Kopējais raksturs, komandas raksturs izšķīra spēles likteni.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris