Andris Riherts: "Jau iekšienē runājām, ka 1-2 momenti izšķirs spēli."

Ievietots 01.06.23.

Kārtējo spēli aizvadījusi FK Metta komanda.

Valmiera FC
1 - 1

Trešdien, 31. maijā, kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda, Jāņa Daliņa stadionā viesojoties pie Valmiera FC.

Pirmais puslaiks noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu, lai gan vairākam iespējas bija abām komandām.

Otrā puslaika sākumā abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem, bet turpinājumā Vapnes izpildīto pendeli atsita vārtsargs.

Vārti vairs netika gūti, spēlei noslēdzoties 1:1.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Meistarkomandas galvenā trenera Andra Riherta komentāru:

Paldies Valmiera FC par apsveikumiem, patīkams pārsteigums, kuru novērtēju! Paldies arī pārējiem par apsveikumiem, uz kuriem vēl nespēju uzreiz atbildēt! Puišiem liels paldies par spēli, 1. puslaiks bija ļoti labs mūsu izpildījumā - laba spēle kontrolējot bumbu gan pozicionāli, gan laba pretspēle, savi momenti arī veidojās. Kā jau iekšienē runājām, ka 1-2 momenti izšķirs spēli. Šoreiz tas ir neizšķirts. Jā, Lūkass neiesita pendeli, bet vārtsargs, manuprāt, uzdāvināja pirmos vārtus, ar pendeli izpirka savu vainu. Spiediens no Valmiera FC puses beigās bija, bet nebija tik efektīvs kā tas bija pirms gada. Nav vēl tik laba sadarbība izveidojusies, to zinājām un sapratām. Zinājām arī, ka notīrīsim bumbas, zinājām, ka varam veidot pretspēli, kas arī izdevās, bet ne pietiekami kvalitatīvi. Punkts noderēs. Šodien esam ieķērušies punktā, jāmēģina turpināt. Pirms spēles mums bija divas dienas, lai sagatavotos - kādu atjaunotu, kādu sagatavotu. Bet ap 60. minūti tomēr nosēdāmies, un mums tas nav raksturīgi. Vismaz šajā sezonā. Parasti abus puslaikus turam labā tempā.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris