Andris Riherts: "Ja mums ir tāds atbalsts aiz muguras, tad nākamajās spēlēs noteikti sasniegsim rezultātu"

Ievietots 12.07.20.

Septīto spēli Virslīgas čempionāta sezonā aizvadījusi FK Metta komanda.

Svētdien, 12. jūlijā, Optibet Virslīgas čempionāta 7. kārtas spēli aizvadījusi FK Metta komanda, Daugavas stadionā uzņemot FK RFS.

Pirmajā puslaikā vienīgos vārtus guva viesi, pēc standartsituācijas sitot precīzi ar galvu un izvirzoties vadībā – 0:1.

Otrajā puslaikā kopumā pārsvars piederēja mettiešiem, un radās vairākas iespējas izlīdzinājumam, tomēr vārtus gūt neizdevās.

FK Metta līdz ar to piedzīvoja minimālu zaudējumu pret turnīra līdervienību.

Paldies visiem, kas atnāca uz spēli - atbalsts bija jūtams! Paldies spēlētājiem par pašatdevi un drosmi spēlēt. Vai rezultāts ir likumsakarīgs - droši vien, ka ir. Pretinieks, protams, kā čempionāta līderi iesāka droši un pārliecinoši. Otrajā puslaikā mēs pārņēmām vadību, bet tos momentus, kurus izveidojām, neizdevās realizēt. Nevajag nokārt galvas - ja mums ir tāds atbalsts aiz muguras, tad nākamajās spēlēs noteikti sasniegsim rezultātu. Paldies visiem!Andris RihertsFK Metta galvenais treneris