Andris Riherts: "Gribētu pateikties spēlētājiem par pašatdevi!"

Ievietots 28.05.21.

Kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

Piektdien, 28. maijā, Optibet Virslīgas čempionāta kārtējo spēli aizvadījusi FK Metta komanda, SB Ķeizarmežs tiekoties ar Latvijas čempionvienību Riga FC.

Emocionālajā pirmajā puslaikā galvenie notikumi norisinājās otrajā daļā – 33. minūtē Riga FC izvirzījās vadībā, piecas minūtes vēlāk Korotkovs saņēma noraidījumu, bet pašā izskaņā pretinieki pārsvaru dubultoja.

Otrajā puslaikā mettieši mazākumā centās aizķerties pretuzbrukumos, tomēr spēles izskaņā pēc 11 metru soda sitiena Riga FC guva trešos vārtus.

Zaudējums viesos ar 0:3.

Gribētu pateikties spēlētājiem par pašatdevi. Arī vēlēšanās bija liela, un daudz kas arī sanāca. Skaidrs, ka pretinieki ir pieredzējušāki un uz vienkāršākām lietām paņēma tur, kur varbūt emocionāli kļūdījāmies. Jāpiebilst, ka šosezon tāds kartiņu birums pirmajā puslaikā vēl nebija redzēts.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris

Pilnu preses konferenci skaties (mūsu galvenā trenera komentāru skaties līdz 0:56):