Andris Riherts: "Bija labs azarts un kvalitatīva spēle no spēlētāju puses!"

Ievietots 22.07.19.

Savu kārtējo spēli Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

Svētdien, 21. jūlijā, savu kārtējo spēli 2019. gada Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda, atgriešanās spēlē Daugavas stadionā uzņemot FK RFS.

Spēles pirmajā puslaikā vairāk iespēju bija mettiešiem, tomēr rezultāts tā arī palika neatklāts.

Otrajā puslaikā komandas apmainījās vārtu guvumiem, izskaņā tuvāk uzvaras izraušanai bija mājinieki, tomēr spēle noslēdzās neizšķirti 1:1.

Bija labs azarts un kvalitatīva spēle no spēlētāju puses. Tāpat, nokļūstot iedzinējos, pratām ne tikai izlīdzināt rezultātu, bet arī centāmies uzvarēt spēli, kas, manuprāt, ir ļoti svarīgs psiholoģiskais aspekts spēlētāju attīstībā. Paldies visiem, kas atnāca atbalstīt savu komandu Daugavas stadionā!Andris RihertsFK Metta galvenais treneris