Andris Riherts: "Beigās izveidojām divas lieliskas vārtu gūšanas iespējas!"

Ievietots 04.08.19.

Savu kārtējo spēli Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

1 - 1
Spartaks Jūrmala

Sestdien, 3. augustā, savu kārtējo spēli 2019. gada Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda, Daugavas stadionā uzņemot Spartaks Jūrmala.

Spēles pirmajā puslaikā vārti netika gūti, puslaikam noslēdzoties neizšķirti 0:0.

Otrajā puslaikā abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem, izskaņā mettiešiem vairākumā bija vairākas iespējas, tomēr noslēgumā neizšķirts 1:1.

Paldies visiem par spēli gan mūsu, gan pretinieku komandai, tāpat arī atbalstītājiem. Labs sestdienas vakars, interesanta spēle abām pusēm - 75 minūtes arī pietiekoši kvalitatīvs futbols, beigās gan atgādināja, kad sētā mamma sauc mājās, tad spēlē līdz pēdējiem gūtajiem vārtiem. Varbūt arī taisnīgi, ka nevienam tie vārti nebija, bet viennozīmīgi spēles beigās izveidojām divas lieliskas vārtu gūšanas iespējas. Paldies visiem par atbalstu, bet pagaidām Daugavas stadionā bez uzvarām. Andris RihertsFK Metta galvenais treneris