Andris Riherts: "Atliek piecas spēles, kurām būs līdzīgs raksturs - nervozitāte un haoss."

Ievietots 10.10.22.

Kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

1 - 4
Valmiera FC

Svētdien, 9. oktobrī, Optibet Virslīgas čempionāta kārtējo spēli aizvadījusi FK Metta komanda, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot līderi Valmiera FC.

Pirmajā puslaikā vienīgos vārtus noslēdzošajā daļā guva viesi, precīzi izpildot 11 metru soda sitienu.

Otrā puslaika sākumā pretinieki vēlreiz izmantoja 11 metru soda sitienu, bet drīz vien Melnis vienus vārtus atguva.

Valmiera FC spēja atjaunot 2 vārtu pārsvaru, bet pēdējā minūtē to arī palielināja (1:4).

Zaudējums čempionāta līdervienībai.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Meistarkomandas galvenā trenera Andra Riherta komentāru:

Diezgan haotiska spēle kopumā - sākums normāls, bet beigās sarkanās kartītes, lēmumi no spēlētājiem, no tiesnešiem. Tādas nedaudz nesaprotamas beigas. Rezultatīva spēle, bet 1:4 diemžēl. Vienā brīdī atgriezāmies spēlē, kad Bruno Melnis guva vārtus, tad radījām nedaudz arī spiedienu uz pretinieka vārtiem. Ne tikai vienkārši, bet arī ar vārtu gūšanas momentiem. Valmiera FC nostrādāja visas standartsituācijas - divi 11 metru soda sitieni, stūra sitiens un soda sitiens. Stūra sitiena izspēle šādā veidā viņiem jau atnesa trešos vārtus šosezon. It kā zinām, redzam, darām, bet pretindi neatradām. Apsveicam pretiniekus ar uzvaru, mums atliek piecas spēles, kurām būs līdzīgs raksturs - nervozitāte un haoss, bet gribētos, lai tas būtu organizētāks. Valmiera FC viss notiek malās, daudz diagonālās piespēles, malējie aizsargi spēlē augstu. Noslēdzām malas, un tāpēc tik daudz neveidojās tie momenti. Bet radījām nevajadzīgus stūra sitienus, pie standartsituācijām pretinieks ir spēcīgi, jo ir spēlētājs, kurš prot izpildīt tās. Pēc viena no tiem dabūjām 11 metru soda sitienu, bet pēc vēl viena ielaidām uzreiz.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris