Andris Riherts: "Paldies mūsu līdzjutējiem, kuri pie jebkura rezultāta atbalsta savu komandu!"

Ievietots 24.07.22.

Kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

Valmiera FC
6 - 1

Svētdien, 24. jūlijā, Optibet Virslīgas čempionāta kārtējo spēli aizvadījusi FK Metta komanda, Jāņa Daliņa stadionā viesojoties pie Valmiera FC.

Pirmajā puslaikā vienīgos vārtus guva Valmiera FC, un zaļi-baltie pārtraukumā devās, esot iedzinējos.

Otrā puslaika sākumā pretinieki pārsvaru dubultoja, taču zibenīgi Bruno Melnis vienus vārtus atguva.

Diemžēl turpinājumā valmierieši guva 4 bezatbildes vārtus, uzstādot spēles gala rezultātu – 1:6.

Paldies mūsu līdzjutējiem, kuri pie jebkura rezultāta atbalsta savu komandu, nekad neaiztiek pretinieku komandu un spēlētājus. Mūsu fani ir vieni no labākajiem pasaulē, kuri motivāciju atrod jebkurā brīdī, cepuri nost! Viņu dēļ ir jēga braukt un spēlēt, viņu atbalsts ir piemērs Latvijas futbolā, kā atbalstīt savu komandu! Lietus uzlija, laukums palika ātrāks, kas ir Valmierai uz roku - ātra, vertikāla komanda, ātrs dribls un saspēle. Rezultāts varēja būt arī lielāks, un tas nav pieklājīgs. Paldies Valmiera FC par mācību stundu, bet, paskatoties uz rezultātu, vienmēr ir svarīgi, kā nākamajā treniņā un atgriezies, un domā, kā rezultāts var būt pozitīvs. Patika, ka spēlētāji centās izpildīt prasības, iedevām arī Valmiera FC spēlētājiem sprintus, daudz izspēlējot no vārtiem. Pretinieki ir labā formā, bet mums izejot pēc 3 piespēles pietrūkst spēks, ātrums un arī individuālā meistarība. Pieturoties pie sava, labi, ka spēlētāji nenobīstas. Guvām arī labus vārtus, varējām vēl, lai samazinātu starpību, bet šoreiz tikai, lai samazinātu. Kā mentāli tikt pāri? Kad jaunie spēlētāji spēlē kopā, tad jārēķinās ar faktoriem, ka komanda biežāk zaudē nekā uzvar, lai gan iepriekš jauniešos visu laiku uzvari. Šodien abās komandās spēlēja 6 mūsu 2003. gadā dzimušie futbolisti, jautājums, vai līmenis atbilst, bet tomēr. Jaunajiem spēlētājiem maksā mazāk, sevi jāierobežo vairāk. Protams, vari iedot vairāk naudu vai aiziet uz stiprāku komandu un piespēlēt, bet tad neiegūsti. Šeit ir iespēja būt par līderiem, uzņemties atbildību, nevis piespēlēt, bet izšķirt spēli, parādīt savas individuālās kvalitātes, spēlēt un sacensties par vietu sastāvā. Svarīgākais ir ikdienas vide. Pēc spēles ir jāaizmirst un jāsāk jauna diena. Futbolā un jebkurā profesijā svarīgi ir ātri aizmirst un neapvainoties. Ja nevari aizmirst un vēl apvainojies, tad augstākajā līmenī nevar noturēties. Veiksmi Valmiera FC Eirokausos!Andris RihertsFK Metta galvenais treneris