Andris Riherts: "Pēdējās trīs spēlēs esam guvuši tikai vienus vārtus."

Ievietots 26.10.20.

Kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

Svētdien, 25. oktobrī, Optibet Virslīgas čempionāta 23. kārtas spēli aizvadījusi FK Metta komanda, Tukuma pilsētas stadionā viesojoties pie FK Tukums 2000/TSS.

Spēles pirmajā puslaikā neliels pārsvars piederēja viesiem, kuri 36. minūtē pēc stūra sitiena atklāja spēles rezultātu. Precīzs bija Franklin Joseph.

Otro puslaiku mettieši iesāka neveiksmīgi, pēc kļūdas ielaižot vārtus, bet turpinājums neloloja – vēl divi ielaisti vārti un zaudējums ar 1:3.

Gribu personīgi atvainoties faniem, kas bija atbraukuši, kuri sagaidīja fināla svilpi - paldies viņiem par atbalstu un uzticību klubam. Par spēli runājot, pretinieki malači - visu spēli skrēja un gribēja uzvarēt. Mēs guvām neloģiskus vārtus pēc standartsituācijas, un pēc tam tikpat neloģiski cerējām uz uzvaru. FK Tukums 2000/TSS gan pirmajā, gan otrajā puslaikā izveidoja momentus, bet mēs kaut kādus sitienus pa vārtiem. Mums beigās bija labs moments, bet Zēģele nezināja, ar kuru ķermeņa daļu iesist vārtus, atlēkusī bumba jau bija aizmugure. Lai gan tiesnesis varēja arī iedot 11 metru soda sitienu, rezultāts ir likumsakarīgs. Diemžēl pēdējās trīs spēlēs esam guvuši tikai vienus vārtus pēc standartsituācijas, un mums ir problēmas ar vārtu gūšanas momentu izveidošanu. Protams, ir problēmas arī ar elementārām lietām - acīm degt un vēlmi cīnīties par uzvaru. Parasti rudenī spēlējam ar spēlētājiem, kas bija motivēti un dedzīgi. Šodien pretinieki spēlēja ar diviem leģionāriem - vēl viens bija diskvalificēts, bet otrs traumas dēļ izlaida, bet iznāca jaunie puikas ar degošām acīm un apspēlēja tos puišus, kuriem acis vairs nedeg. Tā ir tā lielākā starpība - kāds spēlē otro vai trešo gadu, kad liekas, ka ar spēļu skaitu Virslīgā ir pietiekoši. Lieli meistari šādās epizodēs neatslābst un pieprasa cīņu vismaz no sevis, bet tās arī ir lielas galvassāpes trenerim, un tā ir viņa atbildība.Andris RihertsFK Metta galvenais treneris