Andris Riherts: "Abu komandu spēlētāji centās un rādīja kvalitatīvu futbolu!"

Ievietots 16.09.18.

Savu kārtējo spēli Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda.

Sestdien, 15.septembrī, savu 21.kārtas spēli 2018.gada SynotTip Virslīgas čempionāta sezonā aizvadījusi FK Metta/Latvijas Universitāte komanda, Daugavas stadionā uzņemot FK Ventspils.

Spēles pirmais puslaiks iesākās aizraujošā cīņā, abām komandām apmainoties ar vairākiem momentiem, tomēr veiksmīgāki izrādījās viesi, puslaika otrajā pusē gūstot divus vārtus.

Otrā puslaika sākumā laukumā bija redzama līdzīga aina – momentu netrūka, bet tuvojoties spēles beigām bīstamāki kļuva mājinieku uzbrukumi, tomēr izraut vismaz punktu šajā spēlē neizdevās – 0:2.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam FK Metta/Latvijas Universitāte galvenā trenera Andra Riherta komentāru.

Paldies visiem par labo atmosfēru stadionā, domāju, ka abu komandu spēlētāji centās un rādīja kvalitatīvu futbolu. FK Ventspils šodien uzvarēja un izmantoja standartsituācijas - vienu, kad mēs izpildījām, otru, kad viņi. Skaidrs, ka viņu auguma pārsvars bija acīmredzams. Pirmajā puslaikā likās, ka spēlē pieaugušie pret bērniem, otrajā spēle izlīdzinājās un mēs spējām kvalitatīvi atbildēt. Visādi varēja beigties, jau pirmajā puslaikā bija divas labas iespējas, arī spēles beigās vārtsargs paglāba pēc stūra sitiena, tomēr diemžēl palikām uz nulles šajā spēlē. Esmu pateicīgs spēlētājiem par otro puslaiku un visiem par atbalstu, kā arī labi padarīto darbu apkārt spēlei! Par izlašu pārtraukumu: 10 futbolisti bija izsaukti uz dažādām izlasēm, kas, protams, radīja robus treniņprocesā, tomēr tā bija iespēja dublieru komandas spēlētājiem. Teiksim tā - gan labi atpūtāmies, gan kvalitatīvi trenējāmies, aizvadījām pārbaudes spēli. Spēlētāji atgriezās, aizvadījām vienu kopīgu treniņu, lai atkal viens ar otru aprastu, kā arī teorijā izrunājām svarīgāko, gatavojoties šai spēlei. Kas izdevās? Tas, ka nebaidījāmies spēlēt ar bumbu. Pretinieks diezgan brutāli brīžiem mums skrēja virsū, prieks, ka piespiedām viņiem daudz tērēt spēkus atņemšanā, kas ļāva rādīt labu pretspēli un kvalitatīvu futbolu!Andris RihertsFK Metta/LU galvenais treneris