Andrejs Gluščuks: "Neizskaidrojams otrais puslaiks!"

Ievietots 28.05.22.

Kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

1 - 1
SK Super Nova

Sestdien, 28. maijā, Optibet Virslīgas čempionāta kārtējo spēli aizvadījusi FK Metta komanda, Daugavas stadionā uzņemot SK Super Nova.

Pirmajā puslaikā abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem, pārtraukumā dodoties pie neizšķirta 1:1.

Otrā puslaika sākumā lija stiprs lietus, kas nedaudz padarīja spēli haotiskāku – izskaņā zaļi-baltie bija nedaudz aktīvāki, taču bīstamu momentu pietrūka.

Neizšķirts 1:1.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Meistarkomandas galvenā trenera Andreja Gluščuka komentāru:

Gribētu teikt, ka šis neizšķirts ir pielīdzināms zaudējumam. Kaut gan realitātē, skatoties otro puslaiku, tik tiešām varējām arī zaudēt. Neizskaidrojams otrais puslaiks, daudz pazaudētas bumbas laukuma vidū, no futbolistiem tika prasīts pārtraukt šūpoles, pieturēt bumbu, izveidot saturīgākus uzbrukumus, kas diemžēl neizdevās. Pietrūka aukstasīnības - pieturēt bumbu, pamainīt malas. Jā, bija arī uzstādījums - spēlēt aiz galvām - taču otrajā puslaikā liku nomierināt spēli, bet komanda nespēja pārslēgties uz tādu futbolu. Izlašu pārtraukumā svarīgi būs atjaunoties - pēc divu mēnešu spēļu maratona ir jāatjaunojas.Andrejs GluščuksFK Metta galvenais treneris