Andrejs Gluščuks: "Ļoti liels gandarījums, ka šodien izdevās izcīnīt uzvaru!"

Ievietots 20.04.22.

Kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

2 - 0
Spartaks Jūrmala

Trešdien, 20. aprīlī, Optibet Virslīgas čempionāta kārtējo spēli aizvadījusi FK Metta komanda, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot Spartaks Jūrmala.

Pirmajā puslaikā bīstamāki uzbrukumā bija zaļi-baltie, 39. minūtē arī izvirzoties vadībā, pirmos vārtus Virslīgā gūstot Kārlim Vilnim.

Otrā puslaika sākumā mājiniekus divreiz paglāba Beks, bet izskaņā Ingars Pūlis dubultoja pārsvaru – 2:0!

METTAs Ultras 10. jubilejā gūstam uzvaru Hanzas vidusskolas laukumā!

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Meistarkomandas galvenā trenera Andreja Gluščuka komentāru:

Ļoti liels notikumus - Latvijā ne visi futbola klubi izdzīvo 10 gadus, kur nu vēl runāt par faniem. Mūsu METTA Ultrām aprit 10 gadi, ar ko apsveicu klubu un visus līdzjutējus. Ļoti liels gandarījums, ka šodien izdevās izcīnīt uzvaru, un tādā veidā pasniegt tik ilgi gaidīto dāvanu līdzjutējiem! Otrā puslaika sākumā pretinieks negaidīti sasparojās, bet mēs piespiedāmies vārtiem. Nevarējām pārņemt bumbas kontroli, un pie 1:0 tas bija kritisks brīdis. Ja viņi būtu iesituši, varētu beigties visādi. Man ļoti patīk, ka mums ir taktiskās variācijas iespējas, ka varam pārkārtoties no viena uz citu taktisko zīmējumu, nezaudējot spēles ritmu. Šodien pamēģinājām, ja uzvarējām, tad laikam izdevās. Tas ir ļoti labi, ka ir vairākas opcijas, centīsimies praktizēt to arī turpmāk. Iesākām spēli piesardzīgi, no aizsardzības, paskatījāmies pretinieka izvietojumu un taktiskos risinājumus, lai gan bijām labi sagatavojušies un pārsteigumu nebija. Pārkārtojāmies uz 4-2-3-1 shēmu un guvām arī vārtus.Andrejs GluščuksFK Metta galvenais treneris