Andrejs Gluščuks: "Gribējās uzvarēt, un ļoti žēl, ka neizdevās to izdarīt!"

Ievietots 17.10.21.

Kārtējo spēli Optibet Virslīgas čempionātā aizvadījusi FK Metta komanda.

Svētdien, 17. oktobrī, Optibet Virslīgas čempionāta kārtējo spēli aizvadījusi FK Metta komanda, Skonto stadionā viesojoties pie Riga FC.

Pirmajā puslaikā vienīgos vārtus guva mājinieki, 11. minūtē izceļoties ar sitienu no vārtu priekšas.

Otrā puslaika sākumā mettieši nonāca vairākumā un panāca izlīdzinājumu, turklāt izveidoja vairākas iespējas, lai izrautu uzvaru, ko šoreiz izdarīt neizdevās.

Aizraujošā spēlē cīnāmies neizšķirti 1:1.

Pēc aizvadītās spēles piedāvājam mūsu Meistarkomandas galvenā trenera Andreja Gluščuka komentāru:

Ļoti īsi - gribējās uzvarēt, ļoti žēl, ka neizdevās to izdarīt. Priecēja izveidotie momenti - momenti bija, vajag tikai tos realizēt. Iepriecināja tas, ka daļēji sanāca tas, ko gatavojām - kolektīva bumbas atņemšana, spēlējot augstu pretinieka laukuma pusē. Vietām izdevās bumbas kontrole, bet ne gluži tā, kā gribējās. Arī pretiniekiem bija pietiekami daudz momenti, pat spēlējot mazākumā. Spēles otrā puse atgādināja pirms mēneša aizvadīto spēli pret FK Liepāja, kad arī nonācām vairākumā, bet toreiz zaudējām. Bažas bija, kā būsim gatavi šoreiz spēlei vairākumā, bet bija labāk nekā iepriekš. Kad sapratām, ka varam spēlēt ar šo pretinieku? Gan ieraugot sastāva rotāciju, gan pēc pirmajām 10-15 minūtēm bija skaidrs, ka varam spēlēt. Skaidrs, ka, ja ir liela rotācija, tad saspēlētība zūd, tāpēc jau, ieraugot spēles protokolu, varēja to noprast.Andrejs GluščuksFK Metta galvenais treneris