Pirmās pārbaudes spēles aizvadījušas arī FS Metta jauniešu komandas

Ievietots 22.06.20.

Jūnija vidū pirmās pārbaudes spēles pēc 3 mēnešu pārtraukuma aizvadījušas FS Metta jauniešu komandas.

Kopš 10. jūnija ir atļautas futbola sacensības, tāpēc, gatavojoties Rīgas un Latvijas Jaunatnes čempionātu sezonai, kas sāksies 4. jūlijā, pirmās pārbaudes spēles aizvadījušas arī FS Metta jauniešu komandas.

U-11:

FS Metta/Rīga komanda aizvadījusi divas spēles – ar 1:3 piedzīvots zaudējums pret gadu vecākajiem FK Jelgava futbolistiem, bet ar 3:1 pārspēta Limbažu SS komanda.

Tikmēr FS Metta/2009 izspēlējusi rezultatīvu neizšķirtu pret FK Jelgava vienaudžiem – 3:3.

U-12:

Divas spēles šajā laikā posmā aizvadījusi arī FS Metta/Rīga komanda – pārliecinoši ar 10:3 pārspēta Mārupes SC, bet aizvadītās nedēļas nogalē arī neizšķirts 1:1 pret SK Super Nova.

Divas uzvaras izcīnīja arī FS Metta/2008 komanda – 8:0 pret Mārupes SC-2 un 5:0 pret SK Super Nova-2.

U-12 meitenes:

Pēc ārkārtas situācijas pārtraukuma pārbaudes spēli pret FK Olaine aizvadījušas arī mūsu U-12 meitenes, piedzīvojot zaudējumu ar 1:2.

U-13:

Divas uzvaras pārbaudes spēlēs izcīnījusi FS Metta/Rīga 2007. gadā dzimušo komanda, ar attiecīgi 7:0 un 2:0 pārspējot Mārupes SC un FS Jelgava.

Tikmēr FS Metta/2007 futbolisti ar 2:0 pārspēja FS Jelgava-2 komandu.

U-14:

Vienu pārbaudes spēli Jelgavā aizvadījusi arī mūsu U-14 Elites grupas komanda, kas cīnījās 2:2 pret gadu vecāko FS Jelgava komandu.

U-15:

Pārbaudes spēli ar diviem sastāviem izspēlējusi arī FS Metta U-15 komanda, kas ar 1. sastāvu ar 1:0 pārspēja Rīgas FS, bet ar otro piedzīvots zaudējums 0:5.

U-18:

Gatavojoties jaunajai sezonai, pārbaudes spēli aizvadījusi arī FS Metta U-18 komanda, kuras kodolu lielā mērā veido 2004. gadā dzimušie, ar 1:3 piekāpjoties FK Alberts futbolistiem.

Novēlam mūsu futbolistiem sekmīgu turpmāko gatavošanos sezonai!