Nedēļas apskats: Latvijas jaunatnes čempionāts

Miks Vilkaplāters
Ievietots 30.08.21.

Vairākas spēles Latvijas jaunatnes čempionātā aizvadījušas FS Metta komandas.

Aktīvi turpinās Latvijas jaunatnes čempionāta spēles, kurā vairākas spēles augusta izskaņā aizvadījušas arī FS Metta komandas.

U-14 Elites grupa:

FS Metta U-14 Elites grupas komanda aizvadītajā nedēļā aizvadīja divas spēles – vispirms ar 2:1 pārspējot Rakari, bet nedēļas izskaņā cīnoties 1:1 pret Rīgas FS.

Pirmajā spēlē ar vārtiem izcēlās Lenards Bērziņš un Gundars Smilškalns, bet otrajā spēlē vienīgie vārti Rūdolfam Kļavinskim.

Zaļi-baltie sezonu turpina bez zaudējumiem – ar 20 punktiem 8 spēlēs atrodoties 1. vietā, par 3 punktiem apsteidzot Liepājas FS.

U-14 Meistarības grupa:

Sestdien FS Metta U-14 meistarības grupas komanda ar 2:1 pārspēja FS Jelgava-2 komandu.

Šajā spēlē vārtus guva Oskars Likas un Vadims Turčaņinovs.

Zaļi-baltie ar 16 punktiem 7 spēlēs atrodas trešajā pozīcijā turnīra tabulā.

U-15 Elites grupa:

Divas uzvaras turnīra tabulā pievienojusi mūsu U-15 Elites grupas komanda, ar 4:0 un 6:0 attiecīgi pieveicot FK Spartaks/SK Super Nova un Rīgas FS.

Pret FK Spartaks/SK Super Nova divus vārtus guva Sergejs Motiļs, bet vienus pievienoja Ričards Jankovskis un Rūdolfs Kļavinskis.

Spēlē pret Rīgas FS vārtus guva Raitis Bomis, Hugo Jesse, Klāvs Jēkabsons, Renē Baumanis un Viestards Hibšmanis, bet vienreiz pretinieki raidīja bumbu savos vārtos.

Ar 15 punktiem mūsu U-15 futbolisti šobrīd atrodas 2. pozīcijā, taču ir aizvadījusi par 2 spēlēm mazāk nekā JDFS Alberts, kuriem ir par 4 punktiem vairāk.

U-16 Elites grupa:

Mainīgām sekmēm nedēļu aizvadījusi U-16 Elites grupas komanda, vispirms mājās ar 1:2 piekāpjoties Rīgas FS, bet pēc tam viesos ar 4:1 pārspējot Liepājas FS.

Pirmajā spēlē vienīgos vārtus guva Edgars Sajenko, bet uzvarā divi vārti Linardam Liepiņam, pa vieniem pievienoja Alans Kangars un Robins Stērninieks.

Ar 11 punktiem mūsu U-16 futbolisti šobrīd atrodas 5. pozīcijā.

U-16 Attīstības grupa:

Pēc neveiksmīgas nedēļas uz uzvaru takas atgriezusies FS Metta U-16 attīstības komanda, ar 5:3 pārspējot JDFS Alberts.

Ar diviem vārtiem šajās spēlēs izcēlās Markuss Ardons, bet vienus pievienoja Georgs Soldatenko un Roberts Palanskis. Vienreiz pretinieki raidīja bumbu savos vārtos.

Ar 21 punktiem deviņās spēlēs mūsu U-16 futbolisti atrodas turnīra tabulas augšgalā.

Vairāk statistikas par Latvijas jaunatnes čempionātu meklē ŠEIT

Novēlam mūsu futbolistiem un treneriem veiksmīgu sezonas turpinājumu!