FS Metta U-18 komanda svarīgā spēlē pārspēj Liepājas FS

Ievietots 14.09.19.

Kārtējo spēli Latvijas Jaunatnes čempionātā aizvadījusi FS Metta U-18 komanda.

FK Liepāja
1 - 2

Piektdien, 13. septembrī, savu vienpadsmito spēli Latvijas Jaunatnes čempionāta sezonā aizvadīja mūsu vecākās grupas (U-18) futbolisti, Liepājā tiekoties ar vietējo Liepājas FS.

Pirms gaidāmās spēles mettieši ierindojās 2. vietā ar 22 izcīnītajiem punktiem, kamēr pretinieki ar 12 punktiem atradās 4. pozīcijā.

Jāatzīmē, ka komandu pirmajā savstarpējā spēlē uzvaru ar 2:0 izcīnīja mettieši.

Spēli ļoti veiksmīgi iesāka FS Metta futbolisti – jau 5. minūtē ar precīzu sitienu izcēlās centra pussargs Oskars Vientiess, izvirzot komandu vadībā (1:0)!

Arī turpinājumā mettieši, ar vairākiem 2003. gadā dzimušajiem futbolistiem sastāvā, saglabāja spēles kontroli un meklēja iespējas rezultātu dubultot.

Otros vārtus izdevās gūt līdz puslaika beigām, 30. minūtē vārtus gūstot Daniilam Činajevam – 2:0!

Puslaika pārtraukumā devušies ar divu vārtu pārsvaru, zaļi-baltie nesekmīgi iesāka otro puslaiku, ātri ielaižot bumbu savos vārtos – 1:2.

Vienu vārtu pārsvars kā ierasts ir slidens, un tas spēles otro puslaiku padarīja nedaudz nervozāku.

Uzvaru gan FS Metta futbolisti neizlaida, izcīnot svarīgu uzvaru viesos un turpinot cīņu par čempiontitulu.