FS Metta U-18 komanda spēles beigās izlaiž uzvaru pret Rīgas FS

Kārtējo spēli Latvijas Jaunatnes čempionātā aizvadījusi FS Metta U-18 komanda.

FS Metta
1 - 1
Rīgas Futbola skola

Ceturtdien, 19. septembrī, savu kārtējo spēli Latvijas Jaunatnes čempionāta sezonā aizvadīja mūsu vecākās grupas (U-18) futbolisti, Upesciema stadionā tiekoties ar Rīgas FS.

Pirms gaidāmās spēles mettieši ierindojās 1. vietā ar 25 izcīnītajiem punktiem, kamēr pretinieki ar 21 punktu atradās 3. pozīcijā.

Jāatzīmē, ka komandu pirmajā savstarpējā spēlē uzvaru ar 4:1 izcīnīja mettieši.

Spēles pirmajā puslaikā liels teritoriāls pārsvars piederēja FS Metta futbolistiem, kas daudz vairāk kontrolēja bumbu un veidoja neskaitāmus uzbrukumus. Pretinieki brīžiem tikai atsitās, retu reizi dodoties pretuzbrukumos.

30. minūtē ar precīzu sitienu izcēlās Rihards Ozoliņš, izvirzot mājiniekus vadībā – 1:0! Vēl pāris potenciāli bīstamas iespējas zaļi-baltajiem bija, tomēr realizēt tās neizdevās, pārtraukumā dodoties ar vienu vārtu pārsvaru.

Otrā puslaika sākumā noraidījumu saņēma Rīgas FS futbolists Edgars Šakurovs, ļaujot mājiniekiem turpinājumā spēlēt vairākumā. Viena spēlētāja pārsvars mettiešiem deva vēl lielāku iniciatīvu laukumā, piespiežot pretiniekus pie sava soda laukuma.

Tomēr 81. minūtē vienā no retajiem viesu pretuzbrukumiem tiesnesis nozīmēja 11 metru soda sitienu uz FS Metta vārtiem, ko pretinieki arī realizēja – 1:1. Mājiniekiem bija maz laika, bet zaļi-baltie enerģiski metās uz priekšu pēc uzvaras.

Otros vārtus gūt neizdevās, spēles izskaņā noraidījumu saņēma arī Daniels Fedorovičs, spēlei noslēdzoties ar neizšķirtu, kas pabojā mettiešu izredzes cīņā par 1. vietu.