FS Metta U-18 komanda pēdējā mājas spēlē cīnās neizšķirti ar BFC Daugavpils

Ievietots 25.10.19.

Pirmspēdējo spēli Latvijas Jaunatnes čempionātā aizvadījusi FS Metta U-18 komanda.

1 - 1
BFC Daugavpils

Ceturtdien, 24. oktobrī, savu kārtējo spēli Latvijas Jaunatnes čempionāta sezonā aizvadīja mūsu vecākās grupas (U-18) futbolisti, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot BFC Daugavpils.

Pirms gaidāmās spēles mettieši ierindojās 2. vietā ar 26 izcīnītajiem punktiem, kamēr daugavpilieši jau bija nodrošinājuši čempiona titulu.

Jāatzīmē, ka komandu pirmajā savstarpējā spēlē uzvaru ar 1:0 izcīnīja pretinieki.

Jau no spēles pirmajām minūtēm teritoriālu pārsvaru ieguva mājinieki, vairāk kontrolējot bumbu un liekot viesiem darboties aizsardzībā.

21. minūtē pēc viena no uzbrukumiem arī izdevās izvirzīties vadībā – Gabriels Kirkils centrēja, un Alekss Kaikins bija precīzs vārtu priekšā – 1:0!

Diemžēl ilgi vadību noturēt neizdevās, viens no retajiem BFC Daugavpils uzbrukumiem noslēdzās ar vārtu guvumu, 29. minūtē rezultātu izlīdzinot – 1:1.

Arī otrajā puslaikā mettieši daudz spieda pretinieku, tomēr izteikti bīstamus momentus izveidot neizdevās.

Bumbas kontrolē un pozicionālā spēlē FS Metta futbolisti parādīja labas kvalitātes, tomēr pretinieki aizsardzībā spēlēja aukstasinīgi.

Spēle tā arī noslēdzās ar neizšķirtu 1:1, kas gan ļāva zaļi-baltajiem nodrošināt 2. vietu un sudrabu U-18 čempionāta Elites grupā!

Apsveicam futbolistus, trenerus, personālu un visu klubu ar sudraba godalgām! Čempionātu mettieši noslēgs Tukumā.