Ievietots 12.07.19.

Septīto spēli Latvijas Jaunatnes čempionātā aizvadījusi FS Metta U-18 komanda.

FS Metta
4 - 0

Ceturtdien, 11. jūlijā, savu septīto spēli Latvijas Jaunatnes čempionāta sezonā aizvadīja mūsu vecākās grupas (U-18) futbolisti, mājās uzņemot FK Tukums 2000/TSS.

Pirms gaidāmās spēles mettieši ierindojās 2. vietā ar 12 izcīnītajiem punktiem, kamēr tukumnieki ar 4 punktiem atradās 7. pozīcijā.

Lai gan spēles sākumā bumbu daudz vairāk kontrolēja mājinieki, izteikti bīstami momenti neizveidojās. Pirmā labā izdevība 21. minūtē radās Aleksejam Krjukovičam, kurš no teicamas pozīcijas uzsita virsū vārtsargam.

Piecas minūtes vēlāk rezultāts gan tika atklāts – pēc stūra sitiena Fedorovičs trāpīja pa pārliktni, bet atlēkušo bumbu Rēķis raidīja vārtu tīklā – 1:0! Puslaika beigās Kristoferam bija lieliska iespēja gūt otros vārtus, tomēr no vārtu priekšas sitiens lidoja pāri vārtiem.

Arī otrajā puslaikā mettieši pārliecinoši kontrolēja bumbu, tomēr ilgi gūt otros vārtus neizdevās. Lieliska iespēja bija Krjukovičam, tomēr no sāniem izgājienā pret vārtsargu izdarītais sitiens lidoja garām vārtu stūrim.

Tomēr lieliski spēles izskaņā nospēlēja uz maiņu iznākušais Aleksandrs Kartišovs – uzbrucējam izdevās gūt divus vārtus, kā arī rezultatīvi piespēlēt Ričarda Bušmeistera vārtu guvumā, noslēgumā nodrošinot diezgan pārliecinošu uzvaru ar 4:0.