FS Metta U-18 komanda otrajā puslaikā pārspēj Liepājas FS

Trešo spēli Latvijas Jaunatnes čempionātā aizvadījusi FS Metta U-18 komanda.

FS Metta U-18
2 - 0
Liepājas FS

Sestdien, 11. maijā, trešo spēli Latvijas Jaunatnes čempionāta sezonā aizvadīja mūsu vecākās grupas (U-18) futbolisti, Elites grupas sacensībās spēkojoties ar Liepājas FS vienaudžiem.

Spēles pirmais puslaiks noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu, lai gan mājiniekiem bija vairākas labas vārtu gūšanas iespējas, tomēr precīza sitiena nebija un viss izšķīrās spēles otrajā nogrieznī.

Otrajā puslaikā spēle kļuva atklātāka, un diezgan ātri FS Metta guva pirmos vārtus spēlē – ar precīzu sitienu savā pirmajā spēlē U-18 čempionātā izcēlās 2003. gadā dzimušais Artjoms Puzirevskis – 1:0!

Lai gan mettieši bija vadībā, minimāls rezultāts ir slidens, tāpēc nedaudz nervozāk nācās aizvadīt puslaika otro pusi. Tomēr situāciju atviegloja otrie vārti – 82. minūtē bumbu vārtos raidīja Aleksejs Krjukovičs!

Līdz ar to FS Metta U-18 futbolisti izcīnīja otro uzvaru pēc kārtas, ar 2:0 pārspēta Liepājas FS komanda.