Ievietots 10.09.20.

Piekto spēli Latvijas Jaunatnes čempionātā aizvadījusi FS Metta U-18 komanda.

5 - 1
FK Spartaks/SK Super Nova

Ceturtdien, 10. septembrī, savu piekto spēli Latvijas Jaunatnes čempionātā aizvadījuši mūsu vecākās grupas futbolisti, Hanzas vidusskolas laukumā uzņēma FK Spartaks/SK Super Nova.

Pirms aizvadītās spēles mettieši ar 7 punktiem ierindojās 5. vietā, bet pretinieki ar 6 punktiem atradās vienu vietu zemāk.

Spēli ļoti aktīvi iesāka mājinieki, un jau 3. minūtē Artjoms Puzirevskis ar precīzu sitienu atklāja spēles rezultātu – 1:0!

FS Metta futbolisti turpināja kontrolēt bumbu, tomēr 13. minūtē iekrita aizsardzībā, un pretinieki salīdzinoši ātri rezultātu izlīdzināja.

Lai gan zaļi-baltajiem bija liels teritoriāls pārsvars, abas komandas apmainījās ar momentiem – Šits netrāpīja no vārtu priekšas, bet otrā pusē paglāba Ločmelis.

Puslaika izskaņā soda laukumā ielauzās Kristofers Rēķis, kurš tika neatļauti kavēts, un Jegors Novikovs pārliecinoši realizēja 11 metru soda sitienu – 2:1!

Otrā puslaika sākumā uz maiņu iznākušais Ričards Bušmeisters īsā laikā atzīmējās ar diviem vārtu guvumiem pēc sitiena uzreiz no gaisa, ātri panākot trīs vārtu pārsvaru.

Mājiniekiem pēc teicamā puslaika sākuma droši uzbruka un meklēja iespējas palielināt pārsvaru. Pāris viesu pretuzbrukumos lieliski vārtos darbojās Ločmelis.

Punktu spēlei ar vārtu guvumu spēles 90. minūtē pielika Alekss Kaikins, kurš realizēja izgājienu vienatnē pret vārtsargu. Gala rezultāts – 5:1!