FS Metta U-18 komanda Latvijas Jaunatnes čempionātu iesāk ar zaudējumu

Pirmo spēli Latvijas Jaunatnes čempionātā aizvadījusi FS Metta U-18 komanda.

FS Metta
1 - 2
Riga FC

Svētdien, 7. aprīlī, pirmo spēli jaunajā sezonā aizvadīja mūsu vecākās grupas futbolisti, Elites grupas sacensības ievadot ar dueli pret Riga FC vienaudžiem.

Pirmajā spēlē mettiešu rindās laukumā devās spēcīgs sastāvs, kas ļāva pārņemt iniciatīvu laukumā. Lai gan bumbas kontroles elementā mājinieki bija pārliecinoši, ar momentu izveidošanu komandai nesekmējās. Vēl vairāk – Riga FC futbolisti pēc 11 metru soda sitiena 35. minūtē atklāja spēles rezultātu – 0:1.

Otrajā puslaikā FS Metta futbolisti metās atspēlēties, un tas izdevās – 53. minūtē precīzi sita uz maiņu nākušais 2003. gadā dzimušais Lūkass Vapne – 1:1! Lai gan zaļi-baltie kontrolēja spēles gaitu, pretuzbrukumā nācās ielaist arī otros vārtus. Līdz spēles beigām izraut vismaz neizšķirtu neizdevās, piedzīvojot nepatīkamu zaudējumu sezonas ievadā.