FS Metta U-18 komanda izcīna otro uzvaru pēc kārtas

Trešo spēli Latvijas Jaunatnes čempionātā aizvadījusi FS Metta U-18 komanda.

FS Metta
1 - 0
JDFS Alberts

Trešdien, 5. augustā, savu trešo spēli Latvijas Jaunatnes čempionātā aizvadījuši mūsu vecākās grupas futbolisti, Hanzas vidusskolas laukumā uzņemot JDFS Alberts.

Spēli aktīvāk iesāka mājinieki un jau 9. minūtē izvirzījās vadībā, kad ar precīzu sitienu izcēlās Alekss Kaikins – 1:0!

Arī turpinājumā FS Metta futbolistiem piederēja liels pārsvars bumbas kontrolē, tomēr vārtu guvumā teritoriālo pārsvaru pārvērst neizdevās.

Puslaika izskaņā no 18 metriem labi uzsita Zants, tomēr vārtsargs bumbu atsita, bet 41. minūtē pēc spēles ar roku viesi tika pie 11 metru soda sitiena, taču trāpīja pa pārliktni.

Otrajā puslaikā mettieši joprojām vairāk kontrolēja bumbu, taču rezultāts 1:0, kā ierasts, bija pietiekami slidens, kas vietām radīja haotiskas darbības laukumā.

Līdz spēles beigām zaļi-baltajiem bija vairākas teicamas iespējas rezultātu vismaz dubultot – tās palika neizmantotas, bet JDFS Alberts līdz bīstamam momentam īsti netika.

Spēlē rezultāts vairs nemainījās, un mettieši trešajā spēlē izcīnīja uzvaru mājās ar 1:0!