FS Metta U-18 bezvārtu neizšķirts pret Riga FC vienaudžiem

Astoto spēli Latvijas Jaunatnes čempionātā aizvadījusi FS Metta U-18 komanda.

Riga FC
0 - 0
FS Metta U-18

Ceturtdien, 1. augustā, savu astoto spēli Latvijas Jaunatnes čempionāta sezonā aizvadīja mūsu vecākās grupas (U-18) futbolisti, RTU stadionā tiekoties ar Riga FC.

Pirms gaidāmās spēles mettieši ierindojās 2. vietā ar 15 izcīnītajiem punktiem, kamēr pretinieki ar 10 punktiem atradās 4. pozīcijā.

Jāatzīmē, ka komandu pirmajā savstarpējā spēlē uzvaru ar 2:1 izcīnīja Riga FC komanda.

Lai gan spēles sākumā bumbu daudz vairāk kontrolēja mettieši, izteikti bīstamus momentus izveidot neizdevās.

Visa puslaika garumā viesi radīja potenciāli labus uzbrukumus, tomēr pietrūka precīzas pēdējās darbības. Tikmēr mājinieki meklēja iespējas pretuzbrukumos.

Arī otrajā puslaikā mettieši pārliecinoši kontrolēja bumbu, tomēr ilgi gūt vārtus neizdevās.

Lieliska iespēja no soda laukuma iekšienes bija Lagūnam, taču sitiens trāpīja pa vārtu stabu.

Noslēgumā nevienai no komandām vārtus gūt neizdevās, spēlei noslēdzoties ar rezultātu 0:0.