FS Metta U-15 komanda izcīna sudrabu "Baltijas līgā"

Ievietots 08.09.22.

Finālspēli “Baltijas līga” sacensībās aizvadījusi FS Metta U-15 komanda (Foto: LFF).

1 - 2
Baltijos FA

Pirmajā “Baltijas līga” sacensību finālā U-15 vecuma grupā (2007. gadā dzimušie futbolisti un jaunāki) savā starpā sacentās Latvijas un Lietuvas spēcīgākās komandas šajā vecuma grupā FS Metta un Baltijos FA.

Ceļā uz finālu FS Metta apakšgrupā izcīnīja pirmo vietu, izcīnot uzvaras pret igauņu JK Vaprus, FC Flora, kā arī leišu NFA BE1 un FK Aidas, bet pēdējā grupas spēlē ar 0:1 piekāpās JDFS Alberts.

1/4 finālā divu spēļu summā zaļi-baltie ar 9:1 pārspēja BFC Daugavpils, bet pusfinālā ar 7:2 divu spēļu summā pieveica Klaipedos FM.

Finālspēlē, kas norisinājās Jāņa Skredeļa stadionā, pirmie vadību ieguva FS Metta futbolisti, kad 17. minūtē vārtus guva Olivers Dzenītis.

Tomēr līdz puslaika beigām divreiz ātrajā uzbrukumā vārtus guva Baltijos FA, pirmās 40 minūtes mettieši noslēdza iedzinējos ar 1:2.

Otrajā puslaikā FS Metta futbolistiem bija iespējas panākt vismaz izlīdzinājumu, tomēr atspēlēties neizdevās.

Līdz ar to sacensības zaļi-baltie noslēdza 2. vietā divpadsmit komandu konkurencē.

Par labāko komandas spēlētāju “Baltijas līgā” atzīts komandas kapteinis Rūdolfs Kļavinskis.

“Baltijas līga” sacensībās piedalās 4 spēcīgākās katras Baltijas valstu komandas, noskaidrojot spēcīgāko Baltijas komandu šajā vecuma grupā.

Apsveicam ar sacensību noslēgumu un novēlam mūsu akadēmijas futbolistiem veiksmīgas turpmākās Latvijas čempionāta spēles!